e
sv
masöz istanbul

Bim Sütyen Fiyatları

757 Okunma — 21 Ağustos 2021 11:51
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatlarını araştırırken bayanlar için Bim Sütyen Fiyatlarını da araştırdık. ABD’de 3 Kasım 1914 tarihinde Mary Phelps Jacob tarafından modern sütyen tasarımı için patent aldıktan sonra ilk sütyen tarihi böylelikle yazılmış oldu. Sütyen biliyorsunuz ki kadınlar tarafından göğüsleri örtmek, desteklemek ve kaldırmak için kullanılan bir iç giyim ürünüdür. 20. Yüzyıl başlarında korsenin yerini alarak dünyanın her yerinde üst vücut iç çamaşırı olarak kullanılmaktadır.

Sütyenleri model olarak incelediğinizde birçok sütyen modeli bulunmaktadır. 20. Yüzyıl başlarında her ne kadar göğüsleri dikleştirmek için kullanılsalar da modern zamana çağımıza geldiğinde kullanım amacına göre modeller değişiklik göstermektedir. Bu modeller; toparlayıcı sütyen, bandeau, destekli, dekolte, sporcu, straplez, büstiyer, seksi, emzirme sütyeni, Wonderbra ve balenli sütyen olmak üzere birçok modeli bulunmaktadır. Esas konumuz olan Bim Sütyen Fiyatlarına geçelim isterseniz.

Bim Sütyen Fiyatları
Bim Sütyen Fiyatları / Sütyen giyen bir kadın

Bim Sütyen Fiyatları 

 • Comfort Family Sütyen 19,90 TL
Bim Sütyen Fiyatları / Siyah dantelli sütyen
Migros Frambuaz
Bim Sütyen Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Sütyen Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Sütyen Fiyatları