e
sv
masöz istanbul

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2021

28194 Okunma — 22 Temmuz 2021 15:03
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

BİM marketler zincirine ait market fiyatlarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz Bim Sıvı Yağ Fiyatları ile karşınızdayız. Sizin için araştırdık ve Bim market sıvı yağ fiyatları ne kadar? sorusuna yanıt bulacağız. Çünkü ülkemiz şartlarına göre bakıldığında yağ fiyatlarının arttığını görebilirsiniz. Ayçiçek yağının neredeyse altın ile yarıştığını söyleyebiliriz.

Ayçiçeği yağının bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen açık renkli ve tadı çok hafif olan bir yağ çeşididir. 100gr bir porsiyon miktarında 884 kalori olduğunu söyleyebiliriz, bunun için kullanımına dikkat etmemiz gerekmektedir. Yemeklerde kullanımına dikkat edersek zararından ziyade yararını görebilirsiniz, ancak bilinçsiz bir şekilde fazla yağ kullanırsanız vücudunuza büyük bir ölçüde zararlı olacaktır. Bunların başında kilo aldıracaktır. Lafı çok fazla uzatmadan Bim sıvı yağ fiyatlarına bakalım ve sonrasında yorumlarda market fiyatları konusunda tartışalım.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları
Bim Sıvı Yağ Fiyatları / Ayçiçek Yağı

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

 • Sole Ayçiçek Yağı 5lt 68,50 TL
 • Sole Ayçiçek Yağı 2lt 31,50 TL
 • Sole Ayçiçek Yağı 1lt 15,90 TL
 • Sırım Riviera Zeytinyağı 2lt 57,50 TL
 • Sırım Sızma Zeytinyağı 1lt 33,50 TL

Ayçiçeği yağının faydaları nelerdir?

Ayçiçeği yağının başlıca olarak faydaları bulunmaktadır, bu faydaları sizler için araştırdık ve makalemizde sizlere bilgisini vereceğiz. Hem Bim sıvı yağ fiyatlarını öğrenmiş olacak hem de bilgilenmiş olacaksınız.

Antioksidan olarak zengin ve bakterilerin vücudunuza girmesini zorlaştırmaktadır, bunun sebebi ise antioksidanlar tarafından zengin olması sebebi ile hücre zarınız daha güçlü olacaktır. Protein açısından Ayçiçek yağı sağlıklı kullanımlarda çeşitli enzim inşasında onarım açısından yardımcı olacaktır.

Düzgün kullanımlarda kolesterol seviyelerinizi düşürecektir. Mesela beni örnek gösterirsek ben kilolu bir insan olmama rağmen kolesterol seviyem normalin altında olarak görünmektedir. Buda düzgün kullanıma bağlı olarak meydana gelmektedir. Böylelikle bilinçli kullanımda kardiyovasküler hastalıkların önüne geçmiş olacaksınız.

Ayçiçek yağı, plakla ilişkili diş eti iltihabını azaltmaktadır. Buna bağlı olarak ayrıca insanlarda enfeksiyonların en yaygın nedeni olan antibakteriyel aktivite ile C.albicans enfeksiyonlarından sizi koruyacaktır. Mide ağrılarınız varsa düzgün kullanımda mide ağrınızın önüne geçecektir.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları / Zeytinyağı

Zeytinyağı Kaç Kaloridir?

100 gramlık bir porsiyon zeytinyağı içerisinde yaklaşık olarak 884 kalori bulunmaktadır. Besin değeri olarak Ayçiçek yağına göre daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. E vitamini olarak 14,35mg ve K vitamini olarak 60,2 µg olarak görülmektedir. Doymuş yağ asidi olarak 13,81gr olarak ölçümlenmektedir.

Diyet yapan vatandaşlarımızın tercih etmiş olduğu ve dikkatli olarak kullandığı bir yağ çeşididir. Yiyeceklerine, sebzelerine ve meyvelerinde sürekli olarak zeytinyağı kullanılmaktadır. Günlük tüketimlerde diyet konusunda kalori hesabı yaparak kullanıldığında çok faydalı olduğu düşünülmektedir.

Sıvı Yağ Kullanmak Zararlı mı?

Tüm yağların kullanımında olduğu gibi Ayçiçek yağı ve zeytinyağını ölçüsüz bir biçimde kullanmış olduğunuzda vücudunuzda çeşitli olarak sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz yüksektir. Mutfaklarımızda sürekli olarak kullanmış olduğumuz sıvı yağlar özellikle kilo kontrolünü sağlamak isteyen vatandaşlarımızın dikkatli bir şekilde kullanmasını şiddetle tavsiye ederiz, eğer düzgün bir şekilde kullanıldığı süre içerisinde kilo vermenizde bile faydalı olacaktır.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim Sıvı yağ fiyatlarını güncel olarak BİM marketlerinde bulunan reyonlardan size aktarmış bulunuyoruz.

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Sıvı Yağ Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2021