e
sv
masöz istanbul

Bim Pirinç Fiyatı

2062 Okunma — 18 Aralık 2021 16:30
Bim Pirinç Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları olarak ürün fiyatlarını araştırmasını yapmaya Bim Pirinç Fiyatı ile devam ediyoruz. Bim marketler zincirinde satışa sunulan Baldo Pirinç ya da Pilavlık Pirinç fiyatları konusunda yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bulmuş olduğumuz pirinç fiyatları aşağıdaki gibi sizlere sunulmuştur. Bu paylaşımlarımızın yapma sebebi ise sizlerin marketlerde dolaşmanıza gerek kalmadan direkt olarak market fiyatlarından haberdar olarak yapacağınız alışverişi ilk önceden planlamanız için. Gerçi bir atasözümüz vardır, “Evdeki hesap çarşıya uymaz.” onun için hesabınızı yaptıktan sonra fiyat farkı olduğunda bizlere bildirmenizi rica ederiz. Yorum olarak bırakırsanız gerekli düzenlemeleri yapma şansımız olacaktır.

Ülke olarak sürekli olarak kullandığımız ürünlerden bir tanesidir pirinç. Pilav seven toplum olduğumuzu söyleyebilirim. Ana yemeklerimizin yanında yaptığımız bir yemektir. Esnaf olarak sevdiğimiz Kuru Fasulye ve Pilav ikilisi değişmez karın doyurma taktiğidir. Bir esnaf lokantasına gittiğinizde lokantanın menüsünde olmazsa olmazıdır pilav. Bim marketlerde satışa sunulan Efsane marka pirinç gayet kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Eğer pilav yapmak istiyorsanız diğer markalardan bir pirinç kullanıyorsanız bir kere şans vererek sizlerde deneyebilirsiniz. Dilerseniz Bim Pirinç Fiyatı hakkında gerekli bilgilendirmeleri sizlere sunalım.

Bim Pirinç Fiyatları
Bim Pirinç Fiyatı / Pilavlık Pirinç

BİM PİRİNÇ FİYATI

Efsane Bim Pirinç Fiyatı

 • 1 kg Efsane Baldo Pirinç Fiyatı: 11.90 TL’dir.
 • Efsane Osmancık Pirinç Fiyatı: 10.95 TL’dir.
 • Efsane Pilavlık Pirinç Fiyatı: 8 TL’dir.
 • Efsane Yasemin Pirinç Fiyatı: 12.50 TL’dir.
 • Efsane Baldo Pirinç 2,5 kg Fiyatı: 27.50 TL’dir.
Bim Pirinç Fiyatları
Bim Pirinç Fiyatları / Sebzeli Pirinç Pilavı

İlgili İçerik: Bim Pirinç Fiyatı

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünler
Bim Pirinç Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Pirinç Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Pirinç Fiyatı