e
sv
masöz istanbul

Bim Maya Fiyatları

957 Okunma — 23 Ağustos 2021 21:28
Hamur işlerimizin baş tacı mayanın Bim marketlerinde satışa sunulmuş reyon fiyatlarını sizler için mercek altına aldık. Makalemizde yaş maya ve kuru maya fiyatlarını bulacaksınız.
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

En fazla sevdiğimiz ürünler sanırım maya ile yapılmakta, buna bağlı olarak Bim Maya Fiyatlarını sizler için araştırdık. Yapmış olduğumuz araştırma BİM mağazalarının reyon fiyatlarından alınarak sizlerin parmaklarınızın ucuna kadar getirdik. Mayalı ürünleri aslında bende çok severim, özellikle poğaça mesela. Yeni daha fırından çıktığı gibi sıcacık yerseniz tadına varılamaz bir nokta.

Mutfağımızın vazgeçilmez yıldızı olarak düşünülebilir. Yaş maya olsun ya da kuru maya olsun devamlı olarak kullanmış olduğumuz ürünlerden bir tanesidir. Eğer bir hamur işi yapacaksanız malzemelerimizden bir tanesi kesinlikle maya ürünü olarak kullanacaksınızdır. Kullanmış olduğumuz tüm hamur işi olarak bilinen ürünlerin hepsinde yaş maya kullanılmaktadır. Bunlar ekmek, poğaça, akıtma vb. gibi bir sürü sayabileceğimiz hamur işlerinin vazgeçilmezidir. Lafı çok fazla uzatmadan isterseniz hazır konumuz olan Bim Maya Fiyatlarına geçelim.

Bim Maya Fiyatları
Bim Maya Fiyatları / Hamur işi mayalanırken

BİM Maya Fiyatları

 • Efsane Kuru Maya Fiyatı: 2,95 TL
 • Efsane Yaş Maya Fiyatı: 1,95 TL
Bim Maya Fiyatları / Yaş maya parçalara ayrılmış
Migros Frambuaz
Bim Maya Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Maya Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Maya Fiyatları