e
sv
masöz istanbul

Bim Market Online Uygulaması

494 Okunma — 24 Aralık 2021 20:30
Bim Market
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

BİM birleşik mağazalar zincirine ait BİM Market mobil platformlarda yerini aldı. Söz konusu BİM Market uygulaması AppStore ve Play Store olmak üzere her iki platform üzerinden yayına alındı. Online olarak e-ticaret dünyasında yer almak isteyen BİM Mağazaları online olarak bu uygulama üzerinden şuan görüldüğü kadarıyla beyaz eşya satışını gerçekleştirecek. Ancak almış olduğumuz tüyolara göre söz konusu online mağaza üzerinden daha sonrasında elektronik aletlerin satışının yapılacağı gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra uygulama üzerinde BİM Aktüel ürünlerinin fiyatları konusunda bilgilendirmelere yer verilecek.

BİM Market uygulaması üzerinden şuan için yapabileceğiniz alışveriş, Keysmart markasına ait olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu ve buzdolabı olarak görülmektedir. Daha sonrasında dediğimiz gibi elektronik ürünlerin yer alacağı bir online mağaza olacak. BİM Market uygulaması üzerinde dört ana gruba ayrılan içeriklerde Bim Aktüel, BimCELL, BİM Para ve BİM Online olarak ayrıldığını görebilirsiniz. BİM Aktüel üzerinde Cuma ve Salı günlerinde satışa sunulan aktüel ürünlerin fiyatlarının bilgisi yer alacak gibi tasarlanmış olduğunu görebilirsiniz. BimCELL ve BİM Para üzerinde ise söz konusu hizmetler için gerekli bilgilendirmelerin yer almaktadır.

BİM Market

BİM Market Online Ürünleri

 • Keysmart 4 Programlı Bulaşık Makinesi 2.399,00 TL
 • Keysmart 8 Kg Çamaşır Makinesi 2.499,00 TL
 • Keysmart 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi 2.399,00 TL
 • Keysmart 430 Litre No Frost Buzdolabı 3.999,00 TL
 • Keysmart 330 Litre Buzdolabı 2.999,00 TL
 • Keysmart 7 Bölmeli Derin Dondurucu 2.699,00 TL
BİM Market

Ülkemizde bulunan zincir marketlerin geneli internet üzerinden kapınıza kadar alışveriş imkanını sunmakta. BİM mağazalarına ait herhangi bir uygulama şuana kadar olmadığını biliyorduk, ancak bugün BİM Market uygulamasını yayına alarak belki sonrasında uygulama üzerinden diğer marketler gibi reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satışını da gerçekleştirir. Böylelikle diğer market zincirlerinde olduğu gibi online olarak kaliteli ve ucuza bulunan ürünleri kapınıza kadar alışveriş imkanını sağlayacaklar. Dileriz ki ileride BİM Market uygulamasını geliştirerek bu imkanı bizlere sağlarlar.

Mobil platformlar üzerinden BİM Market uygulaması için iOS cihazlarında kullanılmak adına buradan, Android destekli cihazlarınızda kullanmak için buradan indirebilirsiniz.

MarketFiyatlari.NET olarak biz gerekli denemelerimizi gerçekleştirdik. Sizler de denemek için bağlantılara tıklayarak cihazlarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Market Online Uygulaması