e
sv
masöz istanbul

Bim Mantı Fiyatları

2556 Okunma — 17 Kasım 2021 20:41
Bim Mantı Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hamur işi ve kıyma sevenler için en ideal yemeklerden bir tanesi olan Bim Mantı Fiyatlarını inceleyeceğiz birlikte. Geçen gün BİM mağazasında dolaşırken gördüm. Mağazalara yeni ürün olarak genel mantıyı görünce direkt olarak sizlerle paylaşmak istedim. Açıkçası bir mantı sever olarak bir an önce deneyerek sizlerle tadının nasıl olduğu konusunda bu konu üzerinden yorumlarda bir ara ileteceğim.

Ailecek sevdiğimiz yemeklerden bir tanesi olan mantı için BİM mağazalarında satışa sunulan yeni ürün olarak Berksan marka dondurulmuş mantıların fiyatları hakkında gerekli bilgilendirme yapacağız. Bu ürünler iki türlü olarak satışa sunulmakta Bim mantı olarak Berksan marka mini mantı ve üçgen mantı olarak reyonlarda yer almaktadır. Dondurulmuş ürün olduğundan dolayı soğuk dolaplarda bulabilirsiniz. Eğer bizlerden önce deneyen arkadaşlarımız olursa bize yorumlarda tadından bahsederse bu konuyu okuyan arkadaşlarımızda faydalanabilirler.

Bim Mantı Fiyatları
Bim Mantı Fiyatları – Yoğurtlu ve tereyağlı mantı

Bim Mantı Fiyatları Güncel Fiyat

Bim mantı fiyatı 2021 yılında Berksan Mantı Üçgen Mantı Fiyatı 14,95 TL olarak satışa sunulmaktadır. Dana Etli Berksan Mantı Bim mantı olarak reyonlarda 14,95 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Mantı Fiyatları 2021 yılında Berksan Mini Mantı 14,95 TL olarak satışa sunulmaktadır.

A101 Haftanın Yıldızları
Bim Mantı Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Mantı Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Mantı Fiyatları