e
sv
masöz istanbul

Bim Limon Fiyatı

755 Okunma — 29 Ekim 2021 12:16
Bim Limon Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market fiyatlarını birlikte araştırmış olduğumuz Bim Limon Fiyatını bugün öğreneceğiz. Biliyorsunuz ki araştırmalarımızı direkt olarak market reyonlarından yapıyoruz. Sizlere yalın bilgilerin ve doğru fiyatları bildirmek tek arzumuzdur. BİM mağazalarında taze olarak satışa sunulan Limon Fiyatlarını araştırdık ve limon hakkında bilgiler ile sizlere sunacağız.

Limonun kullanım amacı sürekli olarak değişen ve her zaman kullandığımız meyvelerden bir tanesidir. Limon sadece mutfaklarımızda kullanmış olduğumuz bir ürün değil ve mutfak dışında da sıklıkla kullanmış olduğumuz ürünlerin içeriğinde mevcuttur. Limon biliyorsunuz ki limon ağacında yetişen bir turunçgiller meyvesidir. Limon ilk öncelikle Kuzeydoğu Hindistan ve Günay Asya ülkelerinden dünyamıza yayılmıştır. Limon ağacı yaprak dökmeyen bir bitkidir. İsterseniz Bim Limon fiyatı ve Ev yapımı limonata nasıl yapılır bunlardan bahsedelim.

Bim Limon Fiyatı
Bim Limon Fiyatı / Limon ve limon yaprakları

Bim Limon Fiyatı nedir?

 • Bim Limon Fiyatı 1 Kg 5,90 TL
 • Bim Naturel Limon Fiyatı 1 Kg 4,95 TL
Bim Limon Fiyatı / Buz gibi limonatalar

Ev Yapımı Limonata Tarifi

4 kişilik yaz günlerinde serinlemek için bu gibi bir limonata yapmak için ilk öncelikle 10 adet limon, 2 su bardağı toz şeker, 5 su bardağı içme suyu, 2 su bardağı buz, 1 ya da 2 demet naneye ihtiyacımız olduğunu söyleyebiliriz.

Bolca suda yıkamış olduğumuz 10 adet limonun kabuklarını rende yardımı ile rendemizin kalın tarafı ile rendeleyelim. Özellikle rendeleme işleminde limonun beyaz taraflarını almamaya özen gösterelim sadece sarı tarafı olan kabuklarını rendelememiz yeterli olacaktır. Sonrasında rendelemiş olduğumuz limonlardan 4 tanesini ortadan ikiye keserek iyice suyunu rendelemiş olduğumuz kabukların üzerine sıkalım, kalan 6 adet limonumuzu küçük parçalar halinde dilimleyelim.

Malzemelerimizden 2 su bardağı toz şekeri, rendelenmiş limonlar ve sıkmış olduğumuz limon suyu ile güzelce karıştıralım. Sonrasında rendelemiş olduğumuz limonları içerisine alarak 1 demet nane ekleyerek rendelemiş olduğumuz limonları yoğurarak iyice suyunu çıkartalım.

Tüm karışımın suyu çıktıktan sonra bir süzgeç yardımı ile tüm limonların özü çıkana kadar bastırarak süzelim. Süzmüş olduğumuz limon suyu üzerine 5 bardak su ilave ederek dolabımızda soğutalım.

Servis için dolaptan çıkardıktan sonra 2 su bardağı buzu sürahimize ekleyerek servis edebiliriz.

Afiyet olsun.

Bim Boron Fiyatları
Bim Limon Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Limon Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Limon Fiyatı