e
sv
masöz istanbul

Bim Kuru Kayısı Fiyatları

947 Okunma — 08 Eylül 2021 21:40
Akdeniz'in incisi olarak bilinen Kuru Kayısı için Bim marketlerinde bulunan reyon fiyatlarını araştırmış olduğumuz yazımızı görüntülüyorsunuz.
Bim Kuru Kayısı Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Aramış olduğunuz Bim Kuru Kayısı Fiyatları ve çeşitleri için Market Fiyatları farkı sizin parmak ucunuza kadar geliyor. Uygun fiyatlı Bim kuru kayısı için hazırlamış olduğumuz yazımızı inceliyorsunuz. Simbat Kuru Kayısı fiyatı ve Simbat Gün Kurusu fiyatı için bizce doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bim mağazalarında kaliteyi ucuza almak gibi bir seçeneğinizin olduğunu unutmayın.

Bim Mağazaları ile farklı marketlerde fiyat karşılaştırması yapmak isterseniz sizlere A101 için hazırlamış olduğumuz Kuruyemiş Fiyatları yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kuru Kayısı, dünyanın her bir köşesinde yetişiyor olmasına rağmen bilmelisiniz ki en fazla Akdeniz’e yakın olan ülkeler tarafından daha fazla yetiştirilmektedir. Buna bağlı olarak Afrika, Orta Asya ve Amerika gibi kıtalarda da yayılmış ve bu bölgelerde de yetişmektedir. Kayısı ismi Arapçadan gelmektedir, “kays” olarak bilinen kıyaslama sözcüğünden türetilmiştir.

Meyvelerin içerisinde benim en fazla sevdiğim yaş olarak yediğim meyvelerdendir. Ancak kurusu kadar yaşını daha çok sevdiğim söylenebilir. Kurutulmuş kayısılar potasyum sorbat ve kükürt dioksit kullanılarak açık bir turuncu rengini aldırılarak pazarlandığından dolayı kuru olarak tüketmeyi sevmem. Ancak cilde ve metabolizmaya iyi geldiğini söyleyebilirim. Lafı fazla uzatmadan aramış olduğunuz Bim Kuru Kayısı Fiyatlarına geçelim isterseniz. Ancak Bim Kuru Kayısı Fiyatları dışında daha farklı bir bilgi isterseniz lütfen bize yorum olarak yazmanızı isteriz.

Bim Kuru Kayısı Fiyatları
Bim Kuru Kayısı Fiyatları / Gün Kurusu

BİM Kuru Kayısı Fiyatları

 • Simbat Marka Kuru Kayısı (400GR) Fiyatı: 14,90 TL
 • Simbat Gün Kurusu (400GR) Fiyatı: 11,90 TL
Bim Kuru Kayısı Fiyatları / Kuru Kayısı
Bim Kuru Kayısı Fiyatları
Bim Kuru Kayısı Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Kuru Kayısı Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Kuru Kayısı Fiyatları