e
sv
masöz istanbul

Bim Kulaklık Fiyatları

638 Okunma — 27 Eylül 2021 20:37
Bim Kulaklık Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bim mağazaları teknolojiyi yakından takip ediyor. Bizlerde sizler için Bim Kulaklık Fiyatlarını inceledik. Geçen hafta mağazalarda Omen marka oyuncu kulaklıklarını görebildik. Bazı mağazalarda gördüğüm kadarı ile kalmış olan ürünler mevcut. Uygun fiyatlı teknoloji ürünlerini sürekli olarak ayağımıza kadar getiren BİM’e buradan bir teşekkür etmek isteriz. Çünkü oyuncu malzemeleri genellikle ülkemizde çok pahalı olduklarını zaten oyuncular bilir.

Söz konusu Omen 800 oyuncu kulaklığı piyasada 430 TL ile 500 TL arasında fiyatlara internette bulabilirsiniz. Ancak BİM mağazalarında ise daha ucuza bulabilirsiniz. Tabii ki dediğim gibi birkaç mağazada ürün kalmış olabilir. Bu oyuncu kulaklığı gayet kullanışlı ve orta seviye bir oyuncu ekipmanı olarak görebilirsiniz. Eğer orta seviye bir kulaklık arıyorsanız kesinlikle Omen 800 Oyuncu Kulaklığını tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir oyuncu olmadığınız sürece zaten üst seviye bir kulaklığa ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorum.

Bim Kulaklık Fiyatları
Bim Kulaklık Fiyatları / Müzik ve Film izlenebilecek bir kulaklık sistemi

Oyuncu kulaklığı nasıl seçilir?

Eğer profesyonel anlamda oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız oyuncu ekipmanlarından en önemlisi kulaklık olduğunu bilmeniz gerekir. Çünkü oyun oynarken iletişiminiz ve oyun için sesleri her türlü verebilen bir kulaklık seçmeniz gerekmektedir. Şimdi günümüzde E-Spor ile ilgilenen gençlerin artışı göz önüne serersek oyuncu ekipmanları satışı da buna nazaran fazlalaşmaktadır.

Oyuncu ekipmanları seçerken eğer pahalı ürün çok iyidir mantığı ile giderseniz yanılabilirsiniz. Çünkü orta seviye daha ucuz cihazlar pahalı cihazlara göre daha fazla performans verebilirler, onun için seçiminizi internet üzerinden alıyorsanız eğer kesinlikle yorumlarına bakarak almanız sizin yararınıza olacaktır. Ancak şöyle bir durum var fiyat olarak yüksek olan oyuncu ekipmanlarını uzun süreler kullanabilir ve ucuz olanları kısa süre kullanma şansınız mevcuttur.

Seçiminizi yaparken ne tarz bir oyun oynayacağınızı kesinleştirmeniz gerekiyor. Eğer oynayacağınız oyunlar CS:Go ya da PUBG gibi ses kasmak amacı ile alacaksanız daha profesyonel bir oyuncu kulaklığına ihtiyacınız var demektir. Ancak bu tarz oyunların dışında hikâye tabanlı oyunlar ile vakit geçirecekseniz bizimde tercihimiz orta seviye bir oyuncu kulaklığı almanız yönündedir.

Oyuncu ekipmanı tavsiyeleri için ve uzman kişiler tarafından inceleme yapılan teknoloji sitelerini takip etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Yazımızda bahsini geçirmiş olduğumuz Omen 800 kulaklığın incelemesini YouTube üzerinde eski bir kardeşimizin incelemiş olduğu videoyu aşağıya bırakıyorum. Eğer izlerseniz lütfen Kerem Enginar kardeşimizin videosunu beğenmeyi unutmayın. 🙂

Bim Kulaklık Fiyatları / Kerem Enginar tarafından incelenen Omen 800 oyuncu kulaklığı incelemesi.
Bim Kulaklık Fiyatları / Oyun oynayan bir gamer

Bim Kulaklık Fiyatları / Omen 800 Oyuncu Kulaklığı Fiyatı

 • Bim Mağazalarında: 379,00 TL
 • Trendyol: 499,00 TL
 • HepsiBurada: 430,20 TL
 • Amazon: 436,06 TL
 • N11: 439,90 TL
 • GittiGidiyor: 509,00 TL

Omen 800 oyuncu kulaklığı için internet üzerinde yapmış olduğumuz fiyat araştırmalı yukarıda olduğu gibidir.

Bim Kulaklık Fiyatları
Bim Kulaklık Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Kulaklık Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Kulaklık Fiyatları