e
sv
masöz istanbul

Bim Kova Tavuk Fiyatı

4484 Okunma — 04 Eylül 2021 10:46
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

2021 Bim Kova Tavuk Fiyatı

Bim Kova Tavuk FiyatıLezita Tavuk Kovası Bim marketlere yeni gelen ürünlerden birisi de kova tavuktur. Bundan dolayı Bim kova tavuk fiyatı oldukça merak edilmektedir. Lezita markasıyla satışa sunulan bu kova herkes tarafından oldukça sevilmektedir. Donuk gıdaların olduğu dolapta bulabilirsiniz. Hazırlaması oldukça pratik bir yemektir. Fırında ya da tavada pişirilebilir. Özellikle zamanı kısıtla olan kişiler için harika bir alternatif olmaktadır. Normalde evde de aslında çıtır tavuk yapılabilmektedir. İhtiyacınız olan tavuk, yumurta ve galeta unudur. Fakat bunun için biraz el becerisi gerekmektedir. Ayrıca vakit ayırmak kolay olmayabilir. Bu sebeple Bim’de satılan kova tavuk ürünü sizler için imdada yetişmektedir. Uygun fiyatı ile satın alım yapabilir ve harika bir yemek menüsü oluşturabilirsiniz.

Bim Kova Tavuk Fiyatı
Bim Kova Tavuk Fiyatı / Kızarmış Tavuk

Bim Kova Tavuk Fiyatı

 • Bim Lezita kova tavuk fiyatı ne kadar? Son güncellemeden sonra 24 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim’de satılan Lezita kova tavuk içerisinde birçok farklı çeşit vardır. İçeriği tavuk but, kanat ve çıtır toplardan oluşmaktadır. Özel bir üretim süreci mevcuttur. Fabrikalarda tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde kesilen tavuklar ile üretim yapılmaktadır. Şekil vermek için mühendislik harikası olan makineler kullanılmaktadır. El değmeden imal edilen bu tavuk kovaları helal kesim belgesine sahiptir. Gönlünüz rahat bir şekilde satın alabilir ve tüketebilirsiniz. Genel olarak Bim’de satılan Lezita tavuk ürünleri tüketiciler tarafından sevilmektedir. Yapılan yorumlara bakıldığında genel görüşün olumlu olduğu görülebilir. Elbette sizin damak zevkinize uyup uymaması oldukça önemli bir konudur. Uygun fiyatıyla satın aldığımız tavuk kovanın oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan özel soslar sayesinde farklı bir lezzet oluşmaktadır. Ayrıca pişirme sonrasında tavukların çıtır çıtır olmasını sağlamaktadır.

Bim Kova Tavuk Fiyatı / Kızarmış Tavuk But

Günümüzde dışarıdan yemek söyleme uygulamaları oldukça yaygınlaşmıştır. Canı tavuk çeken bir kişi Kfc, Popeyes ya da Burger King gibi restoranlardan sipariş verebilmektedir. Fakat herkesin bütçesi buna uygun olmayabilir. Genel olarak ülkemizde satış yapan bu firmalardan tavuk kova siparişi veremeyenler alternatiflere yönelmektedir. Burada da karşımıza Bim marketlerde satılan tavuk kova ürünü çıkmaktadır. Evde kendiniz yaparak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla harika menüler oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz yanında yaklaşık 5 liraya satılan hazır kızartılmış patateslerden de alabilirsiniz. Bu sayede hem doyurucu hem de hesaplı bir akşam yemeğini afiyetle tüketebilirsiniz. Sizlere ilettiğimiz Bim ürün fiyatları tahmini değerler içermektedir. Bazı ürünlerde günlük olarak fiyat değişimleri olabilmektedir.

Buna göre alışveriş listenizi hazırlamanız faydalı olacaktır. Eğer Bim kova tavuk fiyatı hakkında araştırma yapıyorsanız şu an doğru sayfadasınız. En yeni ve güncellenmiş bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bim Kova Tavuk Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Kova Tavuk Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Kova Tavuk Fiyatı