e
sv
masöz istanbul

Bim Deterjan Fiyatları

14166 Okunma — 30 Ağustos 2021 10:46
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bim Deterjan Fiyatları, Deterjanlar Petrol türevli kimyasal ürünlerden elde edilen ve temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlere deterjan denir. Eskiler temizleme ve arındırma için kaynar su ve kalıp sabun kullanırken günümüzde bu yöntem deterjanlarla yapılmaktadır. Deterjanlar sıvı ve toz olarak ikiye ayrılır. Sıvı deterjanlar kullanım açısından daha konsantre oldukları ve yapısı gereği çamaşırlarda tortu bırakmazlar. Toz deterjanlar ise miktarı fazla kullanıldığında çamaşırlarda çözülemeyip nokta nokta tortu bırakabilirler.

Deterjanların tümü Petro kimya ürünlerinden elde edildiğinden fazla kullanımı ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Özellikle beyaz çamaşırlarda daha temiz olsun diye düşünülerek gereğinden fazla deterjan kullanmak sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. İçerik açısından daha masum deterjanlarda vardır. Örneğin Boron. Bor madeninden elde edilen doğal mineralli bir temizleyicidir. Diğer deterjanlara göre içeriğinde parfüm ve petrol türevleri olmayan bunun yerine sabun içeren güçlü formüle sahip nadir deterjan türlerindendir. Piyasada birçok deterjan markası vardır ve bunlardan birçoğu Bim marketlerde mevcuttur. Bim deterjan markaları hem hesaplı fiyatı hem de kaliteli olmalarıyla çok fazla talep görmektedir. Piyasanın en iyileri ArielOmoBoronPeros, Bim’e özel üretilen Billmatik ve Artmatik deterjanları mevcuttur.

Bim mağazalarında birçok deterjan markasına ulaşmak mümkündür. Bu sebeple Bim deterjan fiyatları 2021 sorgulamaları sık sık gündeme gelmektedir. Peros, Ariel, Bingo, Boron ve Alo gibi ünlü markalar dışında Bulut ismiyle uygun fiyatlı deterjanların da satışı gerçekleştirilmektedir. Diğer marketlerle fiyat karşılaştırması yapmak isteyen kişilerin en sık kullandığı yöntem internet üzerinden inceleme gerçekleştirmektir. Doğru ve güncel verilere ulaşmak ise bu durumda oldukça önemli bir hale gelmektedir. Web sayfamız üzerinden en yeni fiyat bilgilerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günümüzde alışveriş listesi hazırlayan kişilerin genelde ilk aklına gelen şeylerden biri temizlik malzemeleri olmaktadır. Markete ayrılmış olan bütçede en büyük bölümünü deterjan, yüzey temizleyici, çamaşır suyu, bulaşık makinesi tabletleri ve yumuşatıcılar oluşturmaktadır. Bu sebeple vatandaşlar indirim ve fiyat kıyaslamalarını yaparak kendileri için en uygun markete yönelmektedirler. Bim’de satılan deterjanlar ise hem ucuz hem de kaliteli olması nedeniyle rağbet görmektedir. Ayrıca birçok farklı firmaya ait ürünlerin satışı yapıldığı karar vermekte zorlananlar için çeşitlilik sağlanmaktadır. Bim temizlik ürünleri fiyatları da bu bağlamda önemli bir hal kazanmaktadır.

Peros markalı çamaşır deterjanı alırken tereddütte kalabilirsiniz. Peros marka ürünleri kullanan kişilerin yorumları genelde olumlu olmaktadır bu yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Piyasadaki rakiplerine göre yeni sayılabilecek bu marka ile ekonomik bir alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Diğer marka ürünleri almadan önce fiyat karşılaştırmasını muhakkak yapınız.

Fiyat kıyaslamasında en çok merak edilen çamaşır deterjanlarından birisi de Boron markası olarak göze çarpmaktadır. Genelde 5 kilogram ve 10 kilogram ağırlıklarında satılan bu ürünler ile uzun bir kullanım sağlamak için belirtilen miktarlarda kullanmaya özel göstermelisiniz. 10 kiloluk olan Bingo deterjanı ile 67 kez yıkama yapılabildiği görülmüştür. Rinso’da bu oran 66 kullanıma denk gelmektedir. Bingo’nun 4.5 kilo versiyonunda ise belirtilen miktarlarda kullanım sağlanması halinde 30 kez yıkama yapmak mümkündür. 2021 senesiyle birlikte bim deterjan fiyatları 2021 versiyonunda değişiklik olup olmayacağı da merak edilmektedir. Site editörlerimiz sürekli olarak fiyat bilgilerini takip etmekte ve güncelleme gerçekleştirilmektedir. Sitemizde bulunan fiyatlar yazıldığı günkü güncel fiyatlardır.

Bim Deterjan Fiyatları
Bim Deterjan Fiyatları / Yıkanan çamaşırlar

Bim Deterjan Fiyatları ve Ürünleri

 • Bill Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 1,5 KG – 10,75 TL
 • Ariel Toz Deterjan 1,5 KG – 14,95 TL
 • Omo Matik Konsantre Toz Deterjan 1,5 KG – 14,95 TL
 • Boron Toz Deterjan 4 KG – 27,50 TL
 • Omo Matik Active Fresh Beyaz Toz Deterjan 5,5 KG – 39,90 TL
 • Bill Matik Konsantre Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 23,95 TL
 • Art Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 20,95 TL
 • Peros Matik Color Toz Deterjan 8 KG – 32,95 TL
 • Peros Matik Beyazlar Toz Deterjan 8 KG – 32,95 TL
Bim Deterjan Fiyatları / Temizlik malzemeleri

Bim Sıvı Deterjan Fiyatları 2021

 • Persil Power Jel Sıvı Deterjan 2310 ML – 29,90 TL
 • Rinso Siyah Sıvı Deterjan 3000 ML – 22,75 TL
 • Rinso Renkli Sıvı Deterjan 3000 ML – 22,75 TL
Bim Deterjan Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Deterjan Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Deterjan Fiyatları