e
sv
masöz istanbul

Bim Çöp Poşeti Fiyatı

1346 Okunma — 22 Ağustos 2021 12:09
Çöp poşetini sürekli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu tamamen sizin için, doğa için ve belediye çalışanları için kolaylık yaratacaktır. Bunun için uygun maliyetli olan BİM mağazalarında bulunan çöp poşetlerini kullanabilirsiniz.
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Çöp poşeti fiyatlarını araştırırken sitemize denk gelerek Bim Çöp Poşeti Fiyatı içeriğimizi görüntülüyorsunuz. Sizler için gerekli araştırmaları yaptık ve doğru fiyatları reyonlardan alarak sizlere sunuyoruz. Kuruluş amacımız zaten bu şekilde başladı diyebiliriz. Market fiyatlarını biz araştıracağız ve siz öğreneceksiniz. Öğrenirken doğru bir şekilde öğreneceksiniz.

Tüm dünyayı saran Kovid-19 sebebi ile hepimiz evlerimizdeyken sürekli tükettiğimizde tüketmiş olduğumuz ürünlerin çöplerini tabii ki çöp poşetlerimize koyarak biriktirdik. Açıkçası ben o şekilde bir çözüm buldum. Sürekli olarak çöp poşeti kullanan biriyim, ancak çok fazla evde olmamız sebebi ile maliyetleri bir şekilde düşürmek gerekiyordu. Bunun çözümü olarak Bim çöp poşeti fiyatını öğrendikten sonra Protex çöp poşetlerini tercih etmeye başladım.

Daha önce tabii ki diğer markalardan kullanıyorduk ancak sürekli evde olmamız sebebi ile çöp daha fazla çıkmaya başlayınca maliyet konusunda biraz düşürme yoluna gidince bu markayı denedim, denediğime de pişman olmadım diyebilirim. Gayet kaliteli ve çöplerinizi koyduktan sonra patlama, akma vb. bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Sizlerin de denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bim Çöp Poşeti Fiyatı
Bim Çöp Poşeti Fiyatı / Battal boy çöp poşeti

Bim Çöp Poşeti Fiyatı  Güncel Fiyat

Protex Çöp Poşeti Büzgülü 7,90 TL
Protex Çöp Poşeti Büyük Boy 6,90 TL
Protex Çöp Poşeti Orta Boy 5,90 TL
Protex Çöp Poşeti Küçük Boy 4,25 TL

Bim Çöp Poşeti Fiyatı / Çöp kutusuna çöp atarken
Migros Frambuaz
Bim Çöp Poşeti Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Çöp Poşeti Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Çöp Poşeti Fiyatı