e
sv
masöz istanbul

Bim Çikolata Fiyatları

1878 Okunma — 18 Aralık 2021 16:59
Bim Çikolata Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları konusunda araştırmamızın bugünkü konuğu Bim Çikolata Fiyatları ile gerekli araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bim mağazalarında satışa sunulan Bim’e özel olan Buono marka çikolatayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz size listede aşağıda vermiş olduğumuz Bitter Çikolatasını kesinlikle kahve ile denemenizi tavsiye ederiz. Ben özellikle Türk Kahvesi ve Filtre Kahve ile denedim, kahvenin yanında bitter çikolata çok iyi giden bir üründür. Buna istinaden eğer denerseniz pişman olmayacağınızın garantisini verebilirim. Birçok bitter çikolatadan tadının güzel olduğu konusunda hem fikir olabilirsiniz. Çünkü sürekli olarak kahve tüketen biri olarak yanında tatlı aradığımda bitter çikolata tüketirim ve bu ürünün güzel olduğunu söyleyebilirim.

Bim mağazalarında özel olarak üretilen bazı markalardan bir tanesi olan Buono çikolataları birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İnternet üzerinde sözlüklerde bazı şikâyet edenler olsa da bu şikayetlerin eski olduğunu görebilirsiniz. Şu an kendini geliştirmiş ve tadını değiştirmiş durumda olduğunu söyleyebilirim. Bim Çikolata Fiyatları piyasaya göre uygun fiyatlı olduğu bilinmektedir. Fiyatına göre tadının güzel olduğunu bizde denediğimiz için sizlere tavsiye edebiliriz. Dilerseniz lafı çok fazla dolandırmadan Bim Çikolata Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmayı sizlere sunalım.

Bim Çikolata Fiyatları / Bitter Çikolata ve Kakao Tohumları

BİM ÇİKOLATA FİYATLARI

Buono Bim Çikolata Fiyatları

 • 100 gr Buono Şeker İlavesiz Sütlü Çikolata Fiyatı: 5.50 TL’dir.
 • Buono %85 Kakaolu Bitter Çikolata Fiyatı: 5.50 TL’dir.
 • 130 gr Buono Bitter Çikolata Fiyatı: 5.50 TL’dir. (Tavsiyemizdir)
 • Buono 80 gr Sade Sütlü Çikolata Fiyat: 3.25 TL’dir.
 • Buono 80 gr Fındıklı Tablet Çikolata Fiyatı: 3.75 TL’dir.
 • Buono 80 gr Bitter Çikolata Fiyatı: 3.25 TL’dir.
 • Buono 80 gr %20 Bütün Badem Bitter Çikolata Fiyatı: 5.25 TL’dir.
 • Buono 33 gram Sütlü Mini Çikolata Fiyatı: 1.95 TL’dir.
Bim Çikolata Fiyatları / Tablet Çikolata

İlgili İçerik: Bim Çikolata Fiyatları

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünler
Bim Çikolata Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Çikolata Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Çikolata Fiyatları