e
sv
masöz istanbul

Bim Cif Fiyatları

1114 Okunma — 04 Kasım 2021 21:04
Evlerimizde temizlik sırasında sıklık ile kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinden bir tanesi olan CİF markasına ait BİM mağazalarında satışa sunulan ürün fiyatlarını sizler için inceledik.
Bim Cif Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Evimizin temizliği sırasında sıklıkla kullanmış olduğumuz Bim Cif Fiyatlarını sizler için araştırdık. Yapmış olduğumuz fiyat araştırmasını sizlere konumuz içerisinde sunacağız. Sık olarak kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerinden bir tanesi olan Cif, banyomuzun temizliğinde ya da mutfağımızın temizliğinde yani evimizin her yerinde kullandığımız ürünlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Açıkçası söylemek gerekirse mutfak temizliği konusunda Cif çok işinize yarıyor. Hatta bazı kullanmış olduğumuz ürünlerin temizliğinde de pratik olarak kullanabiliyoruz.

Öncelikle söylemek gerekirse CİF ilk başlarda sadece bilmeyenler için söyleyelim toz halinde satışa sunulan bir üründü. Eskiyi bilen arkadaşlarımız hatırlayacaklardır beyaz bir şişe içerisinde toz halinde olan ürünü biraz sulandırarak ya da bez ile sulandırarak kullanırdık. Sonrasında tabii ki yıllar ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe sıvı halini aldı ve şu an ise tamamen sıvı halde kullanılan bir ürüne dönüştü. Birçok formda olan ürünü evimizin her tarafında temizlik malzemesi olarak kullanmaya başladık. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan Bim Cif Fiyatlarına geçelim.

bim cif fiyatları

BİM Cif Fiyatları 2021 Güncel Fiyatlar

 • Cif Krem 450ml 8,90 TL
 • Cif Sprey 750ml 17,90 TL
 • Mr.Bee Krem Temizleyici 750ml 6,25 TL
 • Cif Krem Temizleyici 500ml 9,50 TL
A101 Un Fiyatları
BİM Cif Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Cif Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Cif Fiyatları