e
sv
masöz istanbul

Bim Cicibebe Fiyatları

3054 Okunma — 09 Eylül 2021 20:03
Bebek bisküvilerinin ya da kurabiyelerin tacı cicibebe fiyatlarını sizler için inceledik. Bim mağazalarında satışa sunulan Ülker bebek bisküvisi fiyatlarının olduğu yazımızı sizler için titizlik ile hazırladık.
Bim Cicibebe Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Güncel olarak sizlere sunmuş olduğumuz market fiyatlarının bugünkü konuğu Bim Cicibebe Fiyatlarını inceleyeceğiz. Bim güncel cici bebe fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız tam adresinde olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bim mağazalarında uygun fiyatlı olarak satışa sunulan Ülker bebe bisküvisi reyonlarda satışa hazır olarak müşterilerine sunulmaktadır.

Bebek bisküvileri bebekler için hazırlanmış olmasına rağmen her türlü yaşta insanın ilgisini çektiğini söyleyebiliriz. Özellikle yetişkinler için çay ile tüketimini sağladığınızda tadı mükemmeldir. Bayanların evde pasta yapmak içinde kullanıldığı söyleyebiliriz. Bizlerde sizin için Bim Cicibebe Fiyatlarını reyonlar üzerinden araştırmasını yaparak güncel fiyatlarını sizlere sunacağız.

Bim Cicibebe Fiyatları
Bim Cicibebe Fiyatları / Bebek bisküvisi yiyen çocuk

Bim Cicibebe Fiyatları

 • Ülker Bebek Bisküvisi 1Kg 15,90 TL
 • Ülker Bebek Bisküvisi 172gr 3,95 TL

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz Bim Cicibebe Fiyatları Ülker markasına ait bebek bisküvisi fiyatlarıdır. Söz konusu fiyatlar güncel olarak reyonlardan bire bir alınarak sizlere sunmaktayız.

Bim Cicibebe Fiyatları / Süt ile hazırlanan bebek bisküvisi

Cicibebe Zararlı mı?

En fazla merak edilen konulardan bir tanesi ise hazır olarak satışa sunulan cicibebe zararlı mı olduğu merak edilmektedir. Bunun için size doğru bilgiler ile ışık tutmak isteriz.

Sevgili anneler ve babalar işlerimizin yoğun olduğu zamanlarda bazen kolaya kaçmak için hazır olarak satışa sunulan cici bebelerden alıyoruz. Sağlıklı olup olmadığı tamamen tartışıldığı söylenebilir. Hazır olarak satışa sunulan her üründe sizlerde biliyorsunuz ki trans yağ bulunmaktadır. Söz konusu yağ kanserojen madde içermesi sebebi ile bizleri korkutmaktadır. Bazı markalarda ambalaj üzerinden “Trans Yağ Yoktur” olarak ibare görürsünüz ancak ambalajı titizlikle incelediğinizde trans yağ miktarı şu kadardır gibi bir ibare bulabilirsiniz.

Hazır olarak satılan cici bebelerin hepsinde genellikle şeker içerdiğini söyleyebiliriz. Bazı firmalarda ise mısır şurubu bile görebilirsiniz. Onun için özen göstererek ambalaj üzerinde bulunan içeriklere dikkat ederek almanızı tavsiye ederiz.

Bebek bisküvileri çok fazla zararlı olmasa da satın alırken ambalajlarını özellikle ve titizlikle annelerimizin ve babalarımızın dikkat etmesi gereken bir durum olduğunu vurgulamak isteriz.

Bim Cicibebe Fiyatları
Bim Cicibebe Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Cicibebe Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Cicibebe Fiyatları