e
sv
masöz istanbul

BİM Çalışma Saatleri 2021

3361 Okunma — 29 Ağustos 2021 12:04
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

BİM marketler zincirinin çalışma saatleri hakkında genel bilgiler ile BİM Çalışma Saatleri konusunda doğru bilgiler için tam yerindesiniz. BİM marketlerini yakından takip ettiğimizden dolayı sürekli olarak çalışanlar ile güzel muhabbetlerimiz oluyor. Kendileri yüksek çalışma saatlerine dayanan birer güler yüzlü işçilerdir.

Pandemi sürecinde özveri ile çalışan BİM ve güler yüzlü çalışanlarına buradan bir selam göndermek istiyoruz. Yazmış olduğumuz içerikler sürekli olarak fiyatlardan olacak değil, tabii ki kendilerine de vakit ayırdığımızı bilmelerini istiyoruz. BİM açılış kapanış saatleri nedir? BİM ne zaman açılıyor? gibi birçok sorunun cevabını ve BİM kime ait gibi soruların cevaplarını sizlere aktarmış olacağız.

Makalemizde ne gibi bilgiler yer almaktadır?
 • BİM Çalışma Saatleri 2021 Güncel Bilgi
 • BİM Saat Kaçta Açılıyor?
 • BİM Kimdir? BİM Hakkında
 • BİM Kime ait ve sahibi kim?
 • BİM Genel Müdürlüğü nerede?
Bim Çalışma Saatleri / Bim Logosu

BİM Çalışma Saatleri 2021 Güncel Bilgi

BİM Açılış Saati: 09:00’da açılmaktadır.

BİM Kapanış Saati: 20:00’da kapanmaktadır.

Önemli Not: Pandemi sürecinde olması sebebi ile açılış saati 10:00’a alınmış olduğunu hatırlatmak isteriz. 1 Temmuz itibarı ile marketlerin genel açılış ve kapanış saatleri değiştirilebilir.

BİM marketler zincirinin açılış saatleri özellikle aktüel ürünlerin satışa çıkmış olduğu günler içerisinde önem arz etmekte. Salı ve Cuma günleri özel ilgi ile takip eden vatandaşlar açılış saatlerinde kapılarda sıra oluşturabiliyorlar. Bkz. BİM

BİM Saat Kaçta Açılıyor?

BİM Çalışma Saatleri – BİM marketleri hafta içi olmak üzere saat 10:00 ve 20:00, hafta sonu ise 10:00 ve 17:00 saatlerinde vatandaşlara hizmet vermektedir.

Söylediğimiz gibi BİM Çalışma Saatleri koronavirüs önlemleri gerekçesi ile saatlerde sürekli olarak değişiklikler yapılmaktadır. Ancak şu an yukarıda belirtilen saatler içerisinde hizmet vermektedir.

BİM Kimdir? BİM Hakkında

Türkiye marketler zincirlerinin perakende satış sektöründe önder olan ve pazar payı diğer marketlere nazaran en yüksek olan şirkettir.

BİM mağazaları 1995 yılında sadece 21 mağaza ile faaliyete başlamış ve sonrasında Türkiye’nin her ilinde ve her ilçesinde vatandaşlara hizmet etmektedir. BİM’in tek ilkesi tüketicilerin temel gıda ve tüketim maddelerine yüksek kaliteli ürünler ve en uygun fiyata ulaştırılmasını benimsemiştir. Kataloglarında 750 ve üzerinde ürün ile tüketicilerine özer markaları ürünleri sunma konusunda hedef belirlemiştir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır gibi birkaç ülkede de vatandaşlarına faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

Bim Çalışma Saatleri
Bim Çalışma Saatleri / Mustafa Latif Topbaş

BİM Kime ait ve sahibi kim?

BİM marketler zincirinin sahibi Mustafa Latif Topbaş’tır. Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında Türkiye’nin en güzel şehri olan İstanbul’da doğmuştur. Evli ve 4 çocuk babası olan Topbaş, Ahmet Afif Topbaş’ın kardeşidir. Kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu olan Ali Ülker ile evlidir.

Genellikle Eski İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş ile akraba oldukları düşünülür ancak akrabalık dereceleri yoktur ve ilişkileri yoktur.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda ‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş’ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu Ali Ülker ile evlidir.

BİM Genel Müdürlüğü nerede?

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Bim Çalışma Saatleri / Bim Mağaza Önü

MarketFiyatlari.NET Ekibi olarak BİM çalışanlarına buradan bir teşekkürü iletmek isteriz. Kendileri özveri ile çalışırken bizler kaliteli ürünlere sahip olabiliyoruz.

BİM Çalışma Saatleri adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

BİM Çalışma Saatleri

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. BİM Çalışma Saatleri hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

BİM Çalışma Saatleri 2021