e
sv
masöz istanbul

Bim Bisiklet Fiyatları

695 Okunma — 11 Eylül 2021 17:09
Bim Bisiklet Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yaz aylarının değişmezi bisikletlerdir. Bunun için sizlere Bim Bisiklet Fiyatlarını inceledik ve güncel olarak paylaşımını yapıyoruz. Bim mağazalarında reyonlarda satışa sunulan Rookie marka bisikletlerin fiyatlarını aşağıda sizlere aktardık. Yaz gelince tekerlekler dönecek ve buna bağlı olarak spor yapmış olacaksınız.

Birçok bisiklet türü mevcuttur. Bisikletler kullanım alanına göre sınıflandırılabilir. Kullanmak istediğini alana göre bisiklet seçimini yapmanız sizin yararına olacaktır. Eğer yanlış tercih yaparsanız kullanımın dışında bir bisiklet aldığınızdan dolayı bu sizi zorlayacaktır. Onun için tercihinizi düzgün yapmanız gerekmektedir. Bisiklet seçimi için ve Bim Bisiklet Fiyatlarını aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz.

Bim Bisiklet Fiyatları / Doğada bisiklet turuna çıkan çift

Bim Bisiklet Fiyatları 2021 yılına ait güncel

 • Bim 16 Jant Bisiklet 449,00 TL
 • Rookie Amortisörlü 20 Jant Bisiklet Bim 699,00 TL
Bim Bisiklet Fiyatları / Güneş manzarasını seyreden bisikletli

Bisiklet seçimi nasıl olmalı?

Bisiklet seçimini kullanım amacına göre seçmeniz gerekmektedir. Kullanım biçimine ve zemine göre tasarlanmış olan bisiklet seçini dikkatli bir biçimde yapmanız gerekmektedir. Bizlerde bu seçimi doğru bir şekilde yapabilmeniz için yazımızı lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Yol Bisikleti: Yol bisikleti alacaksanız kesinlikle arazi şartlarında kullanamazsınız. Tekerlekleri zemin temasına uygun ince olduğundan araziye uygun değildir. Genellikle az sayıda jant teli bulunmaktadır ve jant yapısı ince olarak tasarlanmıştır. Yüksek performans alacağınız bisikletlerdir, buna bağlı olarak konforu pek fazla yoktur.

Dağ Bisikleti: Dağ bisikleti alacaksanız arazi şartlarına uygun bir bisiklet almış olacaksınız. Teknik olarak kontrollü sürüş sağlanan bisikletlerdir. Yüksek tepelerden atlama ve zıplama yaparsanız bisiklet kadrosuna zarar verebilirsiniz. Bisikletinizde ekstradan yük taşıyabilirsiniz. Gidon genellikle düz ve gidon açısı az olan bisikletlerdir. Hidrolik fren sistemine sahip bisiklettir. Lastikleri arazi şartına göre tutunması için dişli olarak tasarlanmıştır.

Cross Bisiklet: Normal asfalt zemin ve taş zeminde kullanılabilir. Çamurlu yollar ve patikalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bisiklet türüdür. Yoğun arazi şartlarına uygun değildirler. Yol bisikletlerine göre daha fazla jant teli ve jantlar biraz daha geniş yapıda tasarlanmıştır. Lastikleri yol bisikletinden biraz daha kalın ve dişli olarak tasarlanmışlardır. Genellikle süspansiyon sistemleri yok ve düz kadroya sahip bisiklettir.

Şehir ve Tur Bisikletleri: Şehirde kullanım amaçlı ve işe gidip gelmek için kullanacağınız ideal bisikletlerdir. Arazi ve uzun yol bisikleti olarak kullanımın dışındadır. Bisikletinizin üzerinde ya da yanlarında ekstra olarak yük taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Gidon türü genellikle düz bir yapıdadır. Yol bisikletlerine göre jantları biraz daha kalın ve geniş açılıdır. Dağ bisikletlerine göre lastik dişlisi daha az yapıdadır.

Katlanır Bisiklet: Sürekli olarak aracınız ile seyahat ya da bisikletinizi alıp bir köşeye koymak istiyorsanız tam size göre bir bisiklet türüdür. Katlanabilir tasarımı ile fazla yer kaplamazlar. İş yeriniz uzak ve toplu taşımaya biniyorsanız bisikletinizi katlayarak toplu taşıma araçlarına binebilmenize olanak tanımaktadır. İş yerine gittiniz ya da arkadaşlarınızla herhangi bir kafeye gittiniz yanınızda kilit taşımanıza gerek yok çünkü bisikletiniz katlanır biçimde yanınızda olacaktır.

Bim Bisiklet Fiyatları
Bim Bisiklet Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Bisiklet Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Bisiklet Fiyatları