e
sv
masöz istanbul

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

1405 Okunma — 05 Kasım 2021 20:19
Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ev temizliği konusunda on zamanlar çokça kullanılan ürünlerden bir tanesi olan Bim Aspreox Sarı Güç fiyatlarını sizler için inceleme altına aldık. Söylemiş olduğumuz gibi son zamanlarda ev temizliğinde her türlü inatçı kirler için sarı güç temizleyicisini kullanmaya başladık. Çok fazla temizlik ürünü olarak kullanılanların başında gelmeye başladı. Temizlik sırasında kullanıldığında güzel temizlik yaptığı söylenebilir, ancak eşim bir türlü Asperox markasında alışamadı. Onun dediğine göre tam olarak temizlemediği kanaatinde.

Sizlerin eğer Asperox Sarı Güç deneme fırsatınız olduysa bizlere bu konu üzerinden yorumlarda belirtebilirsiniz. Birlikte temizlik ürünlerinin nasıl bir temizlik yaptığı konusunda tartışabiliriz. Asperox Ultra yağ çözücü olarak kullanılan güçlü bir üründür. Peki bu ürün için Asperox içinde ne var? Hiç merak ettiniz mi? Açıkçası bende merak ettim. Bunun hakkında detaylı olarak araştırmamı yapıp sizlere bahsedeceğim. Dilerseniz Bim Aperox Fiyatı nedir bunu öğrenelim.

Bim asperox

Bim Asperox Fiyatı nedir?

Bim Asperox Sarı Güç Yağ Sökücü Sprey Fiyatı 12,90 TL, Bim Asperox Fiyatı 2021 yılında mağazalarda 12,90 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Asprinn Fiyatı 750ml 6,95 TL olarak Bim mağazalarında satışa sunulmaktadır. BİM mağazalarının ürünü olduğu için belirtmek istedik.

A101 Un Fiyatları
BİM Asperox Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bim Asperox Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı