e
sv
masöz istanbul

Beyaz Haşhaş Fiyatları

40 Okunma — 13 Mart 2022 12:29
Beyaz Haşhaş Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Genellikle tıp ve mutfak alanında çokça kullanılan Beyaz Haşhaş Fiyatları hakkında sizler için bilgi topladık. Güncel olarak fiyatlarını merak ediyorsanız tam adresinde olduğunu söyleyebiliriz. Söylediğimiz gibi tıp alanında kullanılsa da mutfak alanında tatlılara ve çöreklere lezzet anlamında değer katmaktadır. Anadolu bölgemizde Afyon ve Eskişehir illerimizde üretilen haşhaş tarım olarak çok eskilere dayanmaktadır. Özellikle Afyon tatlarından olan börek, çörek ve ekmeklerinde bolca kullanılmaktadır. Haşhaş denince toplum olarak akıllara farklı bir haşhaş gelmektedir. Ancak haşhaş yemeklerde kullanılan bir besin kaynağıdır.

Siyah Haşhaş, Beyaz Haşhaş ve Sarı Haşhaş olmak üzere üç çeşit haşhaş bulunmaktadır. Siyah haşhaş çok yağlı olduğundan dolayı çok fazla kullanılmaktadır. Sarı ve Beyaz Haşhaş besin kaynağı olarak kullanılmaktadır. En fazla börek ve çöreklerde kullanılan bu besin, yapacağınız hamur işlerine değer katmaktadır. İçeriğinde bulunan kalsiyum, çinko, potasyum, demir ve bakır mineralleri ile sağlık açısından değerlidir. Kan hücrelerin üretiminde bakır değeri kullanılmaktadır. Özellikle yağını çıkardığınızda Omega-3 ve Omega-6 değeri çok yüksektir. Buna bağlı olarak sağlık sektöründe özellikle ağrı kesici yapımında kullanılmaktadır. İsterseniz bu özel bitki olan Beyaz Haşhaş Fiyatlarını inceleyelim.

Beyaz Haşhaş Fiyatları
Beyaz Haşhaş Fiyatları / Beyaz Haşhaş ile yapılan poğaça

Beyaz Haşhaş Fiyatları

 1. Bağdat Baharat 1Kg Beyaz Haşhaş Fiyatı 99,00 TL
 2. Katkı Dünyası 1Kg Beyaz Haşhaş Fiyatı 129,48 TL
 3. Aktarloji 100gr Beyaz Haşhaş Fiyatı 48,00 TL (+100Gr Mavi Haşhaş)
 4. Gold Spice 500gr Beyaz Haşhaş Fiyatı 50,00 TL
 5. Aktarloji 250gr Beyaz Haşhaş Fiyatı 79,38 TL (+250Gr Mavi Haşhaş)
 6. Yuvadan Beyaz Haşhaş 250gr 53,25 TL
 7. Yuvadan Beyaz Haşhaş 500gr 94,90 TL
 8. Good Food & Spices 1Kg Beyaz Haşhaş Fiyatı 70,00 TL
 9. Organik Bitkim 500gr Beyaz Haşhaş Fiyatı 64,90 TL
 10. Şekeroğlu 250gr Beyaz Haşhaş Fiyatı 25,16 TL

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Beyaz Haşhaş Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Beyaz Haşhaş Fiyatları