e
sv
masöz istanbul

Bambi Borjen Yatak Fiyatları

773 Okunma — 14 Eylül 2021 21:17
Bambi Borjen Yatak Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Sağlıklı bir vücudun anahtarı rahat yataktır, Bambi Borjen Yatak Fiyatlarını incelediğimiz yazımızda sizlere yatak seçiminin doğru yapılması konusunda bilgilendirme yapacağız. Dediğimiz gibi sağlıklı ve zinde bir vücut olması için yatak seçiminizi doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Fiyatı yüksek olsun kaliteli olsun derken insanlarımız bazen kötü yatak tercihi yapabiliyoruz.

Ülkemizde en fazla bulunan madenlerden bir tanesi olan bor mucizesini Bambi yatak ile buluşturarak sizlere eşsiz konforu sunmayı hedeflemektedir. Buna artı olarak Bambi Borjen yatak alanlara Fakir Robot Süpürge hediyeli mevcut. Kampanya stoklarla sınırlı olarak sadece Bambi mağazalarında geçerli olarak sunulmuş. Kampanya dahiline alınan Borjen ve Magnasand Therapy modellerinin 150×200 cm., 160×200 cm., 180×200 cm. ve 200×200 cm. ölçülerinde geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bambi Borjen Yatak Fİyatları
Bambi Borjen Yatak Fiyatları / Zen tarzına uygun bir yatak odası

Bambi Borjen Yatak Fiyatları

 • 150×200 Çift Kişilik Magnasand Therapy Yatak (Süpürge Hediyeli) Ürün Yarı Yumuşak, Magnasand Therapy Set (Süpürge Hediyeli)Paket Yaylı Manyetik Siyah Kum Örme Kumaş: 5.300,62 TL
 • 150×200 Çift Kişilik Magnasand Therapy Set (Süpürge Hediyeli) Orta Sert Borjen Yatak (Süpürge Hediyeli)Bor mucizesinin yatakla buluştuğu ve eşsiz konforun hayat bulmuş hali Borjen ayrıcalığı ile tanışın…Paket Yaylı Bor Mineralli Hyper Soft Sünger: 9.005,64 TL
 • 150×200 Çift Kişilik Borjen Yatak (Süpürge Hediyeli) Orta SertBorjen Set (Süpürge Hediyeli)Bor mucizesinin yatakla buluştuğu ve eşsiz konforun hayat bulmuş hâli Borjen ayrıcalığı ile tanışın…Bor Mineralli Özel Kumaş Tek Taraflı Ped Paket Yaylı: 5.702,00 TL
 • 150×200 Çift KişilikBorjen Set (Süpürge Hediyeli) 9.005,64 TL
 • 90×190 Tek Kişilik Borjen Set : 2.771.68 TL
 • 90×200 Tek Kişilik Borjen Set : 2.916,56 TL
 • 100×200 Tek Kişilik Borjen Set : 3.238.52 TL
 • 120×200 Tek Kişilik Borjen Set : 3.422.60 TL
 • 140×190 Çift Kişilik Borjen Set : 3.743.86 TL Bkz
Bambi Borjen Yatak Fiyatları / Yeni uyanan kadın

Bambi Borjen Yatak Özellikleri nedir?

Bor mineralli özel olarak üretilmiş kumaşı bulunmaktadır. Temiz bir uyku çekmek istiyorsanız ve yumuşak olmasını istiyorsanız Borjen yatak aldığınıda bunu Bambi size yüksek kalite standartlarında sunduğunu söylemektedir. Günün stresini atmanız için yardımcı olacak bu yatak yüksek teknoloji kullanarak Hyper Soft Ekstra Konfor Süngerine eklemiş olduğu bor minerali sayesinde hem rahat bir uyku hem de temiz bir uyku imkanını sağlamaktadır.

Dünya rezervini ülkemiz olarak %73’üne sahipken böyle bir ürünün bizlere sunulması açıkçası beni gururlandırdı diyebilirim. Bor madeninin kullanılması doğru olarak bizleri gururlandırmaktadır. Ülke olarak bor madenini doğru bir şekilde kullandığımızda ülke ekonomimize katkı sağlamamız çok güzel olduğunu düşünüyorum.

Yatak seçimi nasıl yapılmalı?

Seçmiş olduğunuz yatak sizin uyku kalitenize göre hayat kalitenizi de etkilediğinden dolayı doğru yatak seçimini yapmanız gerekmektedir. Kalitesiz bir uyku sizi gün içerisinde kendinizi yorgun hissetmenize ve uzun bir dönem içerisinde sağlıksız bir vücuda sahip olacaksınız.

Temel kural olarak ilk öncelikle bakmanız gereken kriterler mevcut. Seçiminizi yaparken birinci olarak karyola ve yatak uyumluluğunu doğru olarak tercih etmeniz gerekmekte. İkinci kural olarak ise alacağınız yatağın sertliğini doğru seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında yatağın dayanıklılığı ve yatağınızın kalınlığı olarak düşünebiliriz. Bu temel kurallara göre yatak seçiminizi vücudunuza göre tercih ederseniz sağlığınız açısından doğru tercihi yapmış olacaksınız.

Bambi Borjen Yatak Fiyatları

Bambi Borjen Yatak Fiyatları adlı makalemizi okumuş olduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla ürün fiyatı için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam edin.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bambi Borjen Yatak Fiyatları