e
sv
masöz istanbul

Bahçe Teli Top Fiyatları

96 Okunma — 26 Nisan 2022 11:10
bahçe teli top fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Güncel Bahçe Teli Top Fiyatları 2022 yılı içerisinde ne kadar olduğunu araştırırken sitemize denk geldiniz. Sizler için piyasada bulunan güncel fiyatları araştırdık. Bahçenizi ya da geniş bir alanınızı tel çit ile düzenlemek gibi niyetiniz varsa sizlere sunmuş olduğumuz bahçe teli top fiyatlarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Bahçe teli ürünlerin ebatlarına göre fiyatları belirlenmektedir. Bahçenizin bakımlı görünmesi için bahçe teline ihtiyacınız vardır. Hem güvenlik açısından önemli rol oynar hem de bahçenize dekor olacaktır.

Bahçenizin boyutlarına göre piyasada birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler kolay kuruluma sahip olup, tek başınıza tüm bahçenizin etrafını çevreleyebilirsiniz. Renkli ve farklı tel aralıkları ile uygun fiyatlı bahçe telini bularak dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bahçenizin boyutlarına ve ihtiyaçlarınıza göre boyut, kalınlık ve genişlik tercihi yapabilirsiniz. Tercihinize göre iki farklı çeşit olan ince ve kalın olarak seçim yapabilirsiniz. Sizlere uygun olan Bahçe Teli Top Fiyatları araştırmamızı sunarak yardımcı olmayı hedefliyoruz. Dilerseniz bahçe teli fiyatlarına geçelim.

bahçe teli top fiyatları

BAHÇE TELİ TOP FİYATLARI 2022

Bahçe Çit Fiyatları

 • 1,5 mt x 20 mt Bahçe Tel Örgü Çiti Fiyatı 260,00 TL
 • 1 cm kalınlık 20 mt Bahçe Çit Teli Fiyatı 170,00 TL
 • 1,2 mt x 20 mt Bahçe Tel Örgü Çiti Fiyatı 240,00 TL
 • 1 mt x 20 mt Bahçe Çiti Fiyatı 180,00 TL

Panel Çit Teli Fiyatları

 • 100 cm x 250 cm Panel Çit Fiyatı 300,00 TL
 • 120 cm x 250 cm Panel Çit Fiyatı 450,00 TL
Market Fiyatları LOGO

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.
Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Bahçe Teli Top Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bahçe Teli Top Fiyatları