e
sv
masöz istanbul

Augmentin Antibiyotik Fiyatı

965 Okunma — 24 Ağustos 2021 21:18
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Antibiyotikler grubuna dahil olan Augmentin Antibiyotik Fiyatını beraber inceleyeceğiz. Yazımızın başında söyleyelim Augmentin 1000 mg antibiyotik grubuna girmesi sebebi ile eczanelerde reçetesiz olarak satışa sunulmamaktadır. Augmentin alacaksanız kesinlikle bir uzman doktor tarafından yazılmış olan reçetenizin olması gerekmektedir. Eğer dediğimiz gibi reçeteniz yoksa boşuna eczaneye gidip ilacı istemeyin alamazsınız.

Sürekli olarak marketlerin fiyatlarına değiniyoruz ancak arada sırada sizlere ilaçların ya da farklı ürünlerin fiyatlarını sunmayı da hedefliyoruz. Asıl hedefimiz satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları hakkında gerekli incelemeleri yaparak sizlere sunmak olduğunu söyleyebiliriz. Peki Augmentin Antibiyotik Fiyatı nedir? Augmentin Antibiyotik Nedir? Augmentin Antibiyotik yan etkileri nedir? gibi birçok sorunun cevabınızı bulacağınız yazımıza geçelim.

Augmentin Antibiyotik Fiyatı
Augmentin Antibiyotik Fiyatı / Bir avuç ilaç

Augmentin Antibiyotik Fiyatı nedir?

Augmentin Antibiyotik 1000 mg Fiyatı 10 Tablet 22,93 TL ve 14 Tablet 23,19 TL‘dir. Augmentin Antibiyotik 2021 yılında 22,93 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Augmentin Antibiyotik nedir ve neden kullanılır?

Augmentin Antibiyotik 1000 mg GSK ilaç tarafından üretilen blister ambalajlarda 10 ve 14 adet olmak üzere beyaza yakın ve kapsül biçiminde bir tarafı çentikle diğer tarafı ise Augmentin Bid 1000 yazılı film kaplı tablet halindedir. Her bir tablette 875mg amoksisilin ve 125mg klavulanik asit içermektedir. Geniş spektrumlu yani bakteri ve mikropların birçok çeşidine karşı olarak antibakteriyel bir ilaç olarak kullanılmaktadır.

Augmentin Bid 1000 mg kullanmadan önce eğer; beta laktam antibiyotiklere karşı alerjiniz varsa ve geçmişte penisilin tedavisine bağlı sarılık ya da karaciğer yetmezliği geçirdiyseniz kesinlikle kullanmayınız.

Augmentin Antibiyotik bakterilerin neden olduğu bakteriyel enfeksiyonların kısa süreli tedavisinde kullanılmaktadır. Bademcik iltihabı, sinüzit, orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarında kullanılır. Buna bağlı olarak kronik bronşit, akciğer iltihabı gibi alt solunum yolu enfeksiyonlarında da kullanılmaktadır.

Augmentin Antibiyotik Fiyatı / Bazı ilaçlar

Augmentin Antibiyotik nasıl kullanılır?

Augmentin Antibiyotik mide ve bağırsak rahatsızlıkları olasılığı yapmaması adına yemek başlangıcında kullanılması yararlıdır. Eğer hamileyseniz doktorunuza danışmadan kullanmamanız önerilir. Özellikle gebeliğinizin ilk 3 ayında kullanılmaması önerilir.

Yetişkin ve 12 yaş üzerinde çocuklar için günde iki kez 625mg tablet, eğer şiddetli olarak enfeksiyonunuz varsa günde iki kez 1000mg tablet olarak kullanılabilir. Tabletler çiğnenmemelidir, direkt olarak bütün olarak yutulmalıdır.

Önemli Not: Bahsi geçen ve tarafımızca yayınlanan ilaç bilgileri bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. Fiyatlar farklılık gösterebilir ve herhangi bir yan etki yaptığında sorumluluk tamamen size aittir.

MarketFiyatlari.NET
Migros Frambuaz
Augmentin Antibiyotik Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Augmentin Antibiyotik Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Augmentin Antibiyotik Fiyatı