e
sv
masöz istanbul

Apranax Fort Fiyatı

579 Okunma — 12 Eylül 2021 13:11
Apranax Fort Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ağrı kesiciler grubunda en fazla kullanılan Apranax Fort Fiyatı hakkında araştırmanızı yaparken sitemize denk geldiniz. Bizlerin sizler için yapmış olduğumuz tüm araştırmalar titizlikle yapılarak sunulmaktadır. Eczanelerde en fazla sorulan ve en fazla kullanılan ağrı kesicilerden bir tanesi Apranax Fort olduğunu söyleyebiliriz.

Apranax Fort, mavi film kaplı oval tabletlerden oluşan 10 ve 20 tane tabletlik blister ambalajlarda satışa sunulur. Osteoartrit, romatoid artrit ve ankilozan spondilit belirti ve bulgularının tedavisi ile akut gut artriti, akut kas iskelet sistemi ağrıları, postoperatif ağrı ve dismenore tedavisinde kullanılmaktadır. Apranax Fort Fiyatı nedir? Apranax Fort ne işe yarar? yada Apranax Fort nedir? gibi birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Apranax Fort Fiyatı
Apranax Fort Fiyatı / Başında ağrı olan kadın

Apranax Fort Fiyatı nedir?

 • Apranax Fort 10 Tablet 12,47 TL
 • Apranax Fort 20 Tablet 18,19 TL Bkz

Apranax Fort 2021 yılında 10 Tablet 12,47 TL veya Apranax Fort 2021 yılında 20 Tablet 18,19 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Apranax Fort nedir ve ne için kullanılır?

Apranax Fort ağrı kesici olarak kullanılan bir ilaçtır. Kas ağrısı, baş ağrısı gibi tedaviler için kullanılan bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz. Söylediğimiz gibi eczanelerde en fazla sorulan ilaçlardan bir tanesidir.

Apranax Fort ağız yolu ile yeterli miktarda su ile yutularak kullanılmalıdır. Kesinlikle ilacı çiğnemeyiniz ve direkt olarak su ile yutarak kullanın. Genellikle yemeklerden sonra tok karınla kullanmanız tavsiye edilir.

Apranax Fort Fiyatı / Ensesinde ağrı olan adam

Apranax Fort kimler kullanamaz?

Apranax Fort içeriğinde bulunan Naproksen sodyuma aşırı duyarlı olduğu bilinen hastalarda kesinlikle kullanmamaları önerilir. Aspirin ya da ona benzer ilaçlar alımı sonucunda astım veya alerjik tipte reaksiyon gösteren hastalarda kullanılmamalıdır. Bu tür hastalarda NSAİİ’ye bağlı olarak şiddetli olarak nadirde olsa ölümle sonuçlanan anafilaksi benzeri reaksiyonlar bildirildiğini hatırlatmak isteriz.

Koroner arter by-pass ameliyatı ya da ameliyat sonrası ya da öncesinde kesinlikle kullanılmaması önerilmektedir. Şiddetli renal, hepatik yetmezlik ya da şiddetli kalp yetmezliği olanlarda veya gebelik döneminin son dönemlerinde kullanılmamalıdır.

Yukarıda saymış olduğumuz durumlarda Apranax Fort kullanılması kesinlikle önerilmez. Önerilmeden ziyade kullanılmaması gerekir. Çünkü söz konusu ilaç çok etkili bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz.

A101 Şampuan Fiyat
Apranax Fort Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Apranax Fort Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Apranax Fort Fiyatı