e
sv
masöz istanbul

Apranax Fiyatı

1039 Okunma — 22 Eylül 2021 21:21
Ağrı kesiciler grubunun en fazla aranan ve en fazla kullanılan ilaçlardan bir tanesi olan Apranax Fiyatı hakkında yapmış olduğumuz çalışmamız hakkında gerekli detayları aşağıda bulabilirsiniz.
Apranax Fiyatı
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ağrı kesiciler rafının en fazla aşınanlarından Apranax Fiyatını sizler için eczanelerde araştırdık. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde internet üzerinde ve eczanelerde en fazla aranan ilaçlar listesi yapılsa sanırım en başta olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü etkisi ile sürekli aranan ağrı kesici ilaçlar arasındadır. Diş ağrınız mı var önerilen ağrı kesici Apranax olacaktır.

Eczaneye girip ağrı kesici isteyenlerin %55’i bu Apranax ağrı kesici ilacını sormaktadır. Apranax fort diş ağrısını hızlı bir biçimde geçirdiği bilinmektedir. Genellikle diş ağrısı için ilaç Apranax eczanelerde sorulmakta ve eczacılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Apranax Fiyatı
Apranax Fiyatı nedir?

Apranax nedir ve ne için kullanılır?

Aslında bu soru tam olarak Apranax Fort nedir? Apranax Plus nedir? gibi türetebiliriz çünkü Apranax ağrı kesici 3 ayrı özellikte satışı yapılmaktadır. Bu ilaçların özellikleri hakkında zaten aşağıda sizlere bilgi vereceğiz, lütfen yazımızın devamında kontrolünü sağlayarak okuyabilirsiniz.

Apranax ağrı kesici mavi kaplı oval tabletlerden oluşan 10 ve 20 tablet olmak üzere blister ambalajlar ile satışı yapılmaktadır. Aramızda kalsın tam olarak görünümü Viagra’yı andırmaktadır. Sadece biraz oval olanı olarak düşünebilirsiniz. 🙂

Eklem kireçlenmesi, romatizma ağrısı, kamburluk ağrısı gibi tedaviler sürecinde ve şiddetli ağrı, akut kas iskelet ağrılarında ağırlıklı olarak Apranax ve Apranax Fort kullanılmaktadır.

Aparanax nasıl kullanılır?

Ağrınız akut kas ve iskelet sistemindeyse; doktorunuz ya da eczacınız tarafından önerilen doz 550mg olup ve sonrasında 12 saatte bir 550mg ya da 6-8 saatte bir olmak üzere 275mg kullanılabilir. Günlük olarak başlangıç için doz olarak 1375mg ve sonrasında kullanılmak üzere 1100mg dozu aşılmamalıdır.

Eğer akut gut ağrılarınız mevcutsa; doktorunuz ya da eczacınız tarafından önerilen doz 825mg olmakla birlikte daha sonra kullanılmak üzere 8 saat ara ile 275mg şeklinde devam edilebilir.

Söz konusu ağrı kesici Apranax ağız yolu ile yeterli olacak miktarda su ile direkt olarak yutulmalıdır. Kesinlikle ilacı çiğnemeyiniz ve direkt olarak yutun.

Apranax kimler kullanamaz?

Apranax ağrı kesici ilaç içeriğinde bulunan naproksen sodyuma aşırı duyarlılık gösteren hastalar kesinlikle kullanmamalıdır.

Aspirin vb. ilaçlar kullanıp sonucunda astım ve alerjik tipte reaksiyon gösteren hasatlarda kullanmamalıdır. Gebeliğinizin son dönemindeyseniz kesinlikle kullanmamanız önerilir. Şiddetli renal, hepatik yetmezlik ya da şiddetli kalp yetmezliği olan hastalar kullanmamalıdır.

Apranax fiyatı 2021 yılında ne kadar?

Apranax Fiyatı nedir? Apranax ağrı kesici ne kadar?

 • Apranax 275mg 20 Tablet 12,47 TL
 • Apranax 275mg 10 Tablet 6,06 TL
 • Apranax Fort 550mg 20 Tablet 18,19 TL
 • Apranax Fort 550mg 10 Tablet 12,47 TL
 • Apranax Plus Tablet 28,17 TL (Reçetesiz satılmamaktadır)

Not: Apranax Plus ağrı kesici ilaç eczanelerde reçetesiz olarak satılmamaktadır. Bunun için reçetenizin bulunması gerekmektedir. Eğer reçeteniz yoksa eczanelerden satın alamazsınız bilgilerinize.

Söz konusu ağrı kesici ilacı kullandığınızda ya da farklı bir ilaç kullandınız ve yan etki gösterdiğini düşünüyorsanız kesinlikle aşağıda bulunan talimatları yerine getirebilirsiniz.

Kullanma Talimatında yer alan veya almayan bir yan etki meydana gelmesi durumunda hekiminiz, eczacınız veya hemşireniz ile konuşunuz. Ayrıca karşılaştığınız yan etkileri www.titck.gov.tr sitesinde yer alan “İlaç Yan Etki Bildirimi” ikonuna tıklayarak ya da 0 800 314 00 08 numaralı yan etki bildirim hattını arayarak Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildiriniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
Apranax Fiyatı

Apranax fiyatı hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Apranax Fiyatı