e
sv
masöz istanbul

Almanya Laptop Fiyatları 2022

657 Okunma — 16 Ocak 2022 12:40
Ülkemizde bulunan döviz kuru dalgalanmaları sebebi ile vatandaşlarımızın merak ettiklerinden Almanya Laptop Fiyatları konusunda gerekli tüm araştırmamızı sizlere bu konu başlığı altında toparladık. Almanya'da satışa sunulan dizüstü bilgisayarların fiyatları bulunmaktadır.
Almanya Laptop Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Almanya Laptop Fiyatlarının 2022 yılında ne kadara alınıyor? Almanya Media Markt Laptop Fiyatları nedir? Bunları inceleyeceğiz. Ülkemizde bulunan kur farkı sebebi ile fiyatlar size uygun gelecektir, ülkemizde satışı vergilendirmeler üzerinden yapıldığından dolayı fiyatlar biraz yükselebiliyor. Bunun için tüketiciler istediği bir laptopa ulaşamıyor, böylelikle tüketici üzgün ve satıcı da buna bağlı olarak üzgün oluyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte masaüstü bilgisayarların yerini farklı özellikleri ile laptoplar almaya devam ediyor. Masaüstü bilgisayar toplamak için içerisinde bulunan parçaların fiyatlarını gördükçe tüketici doğal olarak dizüstü bilgisayarlara yönelmekte. Örnek olarak ekran kartı fiyatına bakıyorsunuz bir dünya para, ancak aynı ekran kartına sahip bir notebook görüyorsunuz fiyat bakımından size daha cazip gelebiliyor. Özellikle iş konusunda daha yardımcı bir ürün olarak sürekli yanınızda taşıdığınızda size rahatlık sağlamakta.

Laptop alırken önemli olan kullanım amacınızın tam olarak ne olduğunu belirlemeniz olacak. Kullanım ihtiyacınıza göre marka, model seçeneğini ve uygun fiyatlı laptop bulduğunuzda bence hiç düşünmeden güvenerek alabilirsiniz. Almanya Laptop Fiyatlarını inceleyeceğimiz bu makalemizde sizlere Media Markt üzerinden fiyatlandırma yapacağız. Bkz. Media Markt

Almanya Laptop Fiyatları
Almanya Laptop Fiyatları / Macbook ve notlar

Yukarıda ki bağlantı üzerinden Almanya Media Markt mağazalarında satışa sunulan 2021 Laptop Fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle aynı özellikler ile ya da farklı özelliklerde olan cihazların 2021 yılında ne kadar olduğunu konumuz olan 2022 yılına ait laptop fiyatları ile karşılaştırmasını gerçekleştirebilirsiniz.

ALMANYA LAPTOP FİYATLARI

Almanya Laptop Fiyatları 2022 Güncel Fiyatlar

APPLE MacBook Air Fiyatları

MacBook Air MGN63D/A (M1,2020) – 999,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 256 GB SSD, 13,3″ Ekran, Uzay Grisi

MacBook Air MGN73D/A (M1,2020) – 1.229,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 512 GB SSD, 13,3″ Ekran, Uzay Grisi

MacBook Air MGND3D/A (M1,2020) – 999,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 256 GB SSD, 13,3″ Ekran, Gold Renk

APPLE MacBook Pro Fiyatları

MacBook Pro MYD82D/A (M1,2020) – 1.249,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 256 GB SSD, 13,3 Ekran, Uzay Grisi

MacBook Pro MYDA2D/A (M1,2020) – 1.259,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 256 GB SSD, 13,3 Ekran, Uzay Grisi

MacBook Pro MYD92D/A (M1,2020) – 1.519,00 euro
MacBook Özellikleri: Apple M1 İşlemci, 8 GB Ram, 512 GB SSD, 13,3 Ekran, Uzay Grisi

Almanya Laptop Fiyatları 2022 (Oyun için)

Almanya Laptop Fiyatları ve modellerini incelerken oyuncuları da tabii ki unutmamak gerekiyor. Oyun severlerin ihtiyaçlarını karşılayan ve sadece oyun için üretilmiş modeller söz konusu ise burada en önemli parça ekran kartı olduğunu söylemek gerekir. Alacağınız laptop üzerinde ekran kartı ne kadar iyi olursa, oynamış olduğunuz oyunun grafikleri de o kadar kaliteli olarak görünecektir. Laptop alacaksanız tabii ki bu cihazlara bakmanız sizin için daha iyi olacaktır, en azından aldığınızda bir daha arkanıza bakmayacaksınız ve özellikleri yüksek olması sebebi ile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

HP Omen 15-EN1375NG Oyun Bilgisayarı – 1.599,00 euro
Ürünün Özellikleri: AMD Ryzen 7 İşlemci, 16 GB Ram, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ekran Kartı

Asus ROG Strix G17 (G713QM-HX019T) – 1.799,00 euro
Ürünün Özellikleri: AMD Ryzen 9 İşlemci, 16 GB Ram, 1 TB SSD, GeForce RTX 3060 Ekran Kartı

Almanya Laptop Fiyatları
Almanya Laptop Fiyatları / MacBook Air

Dizüstü bilgisayar modelleri kolaylıkla taşındığından dolayı size hareket özgürlüğü tanımaktadır. Laptoplar hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Evde düşünün ki istediğiniz odanın istediğiniz köşesinde çalışabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Özellikle dizüstü bilgisayarlar ofisler için ideal bir durumda, örneğin toplantıya gireceğiniz zaman notebookunuzu elinize alıp istediğiniz bölümde toplantıya katılabilirsiniz.

Oyun seviyor ve sürekli olarak oyun oynuyorsanız ve dizüstü bilgisayarınızın ekranı küçük geliyorsa yanına güzel özellikleri olan bir monitör alırsanız oyun deneyiminiz daha iyi olacaktır. Böylelikle masaüstü bilgisayarınız gibi istediğiniz bir ekran ve güçlü bir oyun bilgisayarınız ile size sadece keyif çıkarmak kalıyor.

Almanya Laptop Fiyatları 2022 yılına ait olan güncel fiyatlarını inceledik eğer istediğiniz bir marka model varsa lütfen yorumlardan bize ulaşın sizlere bularak tam olarak güncel fiyatını araştırarak şeffaf bir şekilde paylaşalım.

Almanya Laptop Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Almanya Laptop Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Almanya Laptop Fiyatları 2022