e
sv
masöz istanbul

Akyaka Apart Fiyatları

545 Okunma — 18 Eylül 2021 21:33
Akyaka Apart Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemizin tatil beldelerinden olan Akyaka Apart Fiyatlarını sizler için araştırdık. Muğla ilimizin Ula ilçesinde bulunun bir mahalledir. Mahalle olmasına rağmen ülkemizin en gözde turizm merkezlerinden biri olduğunu hatırlatmak isteriz. Akyaka’ya gidenler anlata anlata bitiremezler, gidenlerin de orada yaşamak için sonrasında geri döndüklerini bildiğim kişiler var. Yani anlatmakla bitirilemeyen bir cennet olması sebebi ile herkesin gidip bir kere de olsun görmesini isteriz.

Bahsi geçen turizm cennetinde birçok aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Azmak Nehrinden tutun Akçapınar aşıklar yolunda yürüyerek gününüzü geçirebilirsiniz. Nehirde balık çorbası ve sübye güveç yiyebilirsiniz. Akyaka mahallesinde arkadaşlarınız ve dostlarınızla bu gibi birçok faaliyete katılabilirsiniz. Otellerden ziyade kalacak yer arıyorsanız tavsiyemiz kesinlikle bir apart daire tutmanız olacaktır. Çünkü Akyaka’ya âşık olacak ve daha fazla kalmak isteyeceksiniz.

Akyaka Apart Fiyatları
Akyaka Apart Fiyatları / Azmak Nehri Tekne Turu

Akyaka Apart Fiyatları 2021 yılına ait güncel

İlgili fiyatlar tarih aralıklarına göre farklılık gösterebilir.

 • Akyaka XOX Apart fiyatı 5.520 TL tutarındadır.
 • Akyaka Portofino Apart fiyatı 4.064 TL tutarındadır.
 • Akyaka Ankakyaka Apart fiyatı 2.565 TL tutarındadır.
 • Akyaka Şenol Apart Fiyatı 1.620 TL tutarındadır.
 • Akyaka Orkide Apart fiyatı 2.400 TL tutarındadır.

Akyaka’ya ulaşım nasıl yapılır?

Muğla merkeze 18 kilometre mesafede olan Akyaka, Marmaris’e de uzaklığı 30 kilometredir. Eğer uzak yerden geliyor ve uçak ile geliyorsanız Dalaman hava alanına taşıt ile 1 saat uzaklıkta olduğunu söyleyebiliriz. Havalimanından çıktıktan sonra Muğla merkezde bulunan toplu taşıma araçları ile 25 dakika içerisinde Akyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Özel aracınız varsa Marmaris üzerinden geliyorsanız Marmaris / Muğla yolunu kullanarak ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Akyaka Apart Fiyatları / Akyaka Ahşap Evleri

Akyaka da gezilecek yerler nereleridir?

Akyaka’yı gezerken âşık olacaksınız demiştik değil mi? Peki nesine âşık olacaksınız hiç merak ettiniz mi? Tabii ki doğal ahşap evlerine, begonviller ile kaplanmış evlerine ve özellikle Azmak Nehri’ne âşık olacaksınız. Eğer Akyaka’ya gittiyseniz bahsi geçen evleri kesinlikle görmenizi tavsiye ederiz.

Azmak Nehri tam olarak Akyaka’dan başlar ve Gökova’nın körfezlerine kadar ulaşmaktadır. Akyaka’da bulunan en güzide bölgelerinden ve turistlerin sürekli olarak ziyaret ettikleri en önemli yerlerinden biridir. Yapılabilecek tüm etkinlikler Azmak Nehri çevresinde yapılmaktadır.

Akyaka Apart Fiyatları

Akyaka Apart fiyatları hakkında bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için Market Fiyatları sitemizi desteklemeye devam ediniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Akyaka Apart Fiyatları