e
sv
masöz istanbul

A101 Yumurta Fiyatları

584 Okunma — 25 Temmuz 2021 13:10
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları olarak sizlere marketlerde bulunan reyon fiyatlarını sunmaya devam ediyoruz. Şu an ki konumuz ise A101 yumurta fiyatları ne kadar? sorusuna düzgün bir yanıt aramaktayız. Bizler sizin için marketlerde reyonları dolaşarak ürünlerin birebir olarak reyonlarından alınan fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Bu tarz sitelerin olduğunu biliyoruz, onlar siteler üzerinden size yanlış fiyatları veriyor olabilirler ancak bizler sizleri doğru ve şeffaf olarak bilgilendirmek için marketlerin reyonlarında dolaşarak fiyatları sizlere bildiriyoruz. İçiniz o yönden rahat olmasını dileriz.

A101 biliyorsunuz ki ülkemizin her bir ilinde hatta ilçelerinde kurulmuş ve politikası kaliteli ürünleri ucuza perakende olarak sunmasıdır. Her bir köşede A101 marketi görebilirsiniz, ancak burada birkaç eleştiride bulunmak istiyorum. Bazı şubelerine girdiğinizde reyonlar ve yerlerin kirli olduğunu görebilirsiniz, bu durum sanırım tam olarak bulunduğu şube içerisinde çalışanlardan kaynaklanan bir durum olduğunu düşünüyorum. Bu tabii ki almış olduğu ücretleri göz önünde bulundurursanız ona göre değişiyor galiba. Birde biliyorsunuz ki şu an ki çalışan kişiler Z kuşağı diye tabir edilen vatandaşlarımızdan oluşmakta. Gördüğüm kadarı ile söz konusu nesil biraz çalışmaya hevesli değil gibi. Lafı fazla uzatmadan A101 yumurta fiyatlarına geçelim…

A101 Yumurta Fiyatları
A101 Yumurta Fiyatları / Taze Yumurtalar

A101 Yumurta Fiyatları Güncel liste

 • MNS Yumurta 6’lı M 4,95 TL
 • Ercanlar Yumurta Omega 3 10’lu 9,50 TL
 • Ercanlar Yumurta Gezen Tavuk 10’lu 11,95 TL
 • Yumba Yumurta 6’lı Organik 8,75 TL
 • Yumba Yumurta 6’lı Organik 2 Adet Alana 17,50 TL yerine 15,60 TL
 • Bıldırbıldır Bıldırcın Yumurtası 12’li 5,95 TL
 • MNS Yumurta 15’li L 11,50 TL
 • MNS Yumurta 30’lu M 19,90 TL

A101 Yumurta fiyatları adlı makalemizi hazırlarken sizlere direkt olarak reyon fiyatları üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Elimizde görseller olmasına rağmen makale içeriği tamamen kaliteli ve düzgün olması sebebi ile fotoğraflar özel olarak seçilerek sizlere sunulmuştur. A101

A101 Yumurta Fiyatları / Yumurta Haşlama Süreleri

Yumurta Nasıl Haşlanır?

Kahvaltının en önemli öğün olduğunu sanırım herkes biliyordur. Kahvaltı ederken öğünün ise en vazgeçilmez ürünü ise yumurtadır. Şahsen ben kahvaltılarda haşlanmış yumurta yemeyi severim, çünkü gün içerisinde sizi sürekli olarak kot tutacaktır. Bunun için mükemmel bir şekilde yumurta haşlamanın tek sırrı o yumurtanın ne kadar taze olursa o kadar kaliteli ve düzgün yiyecek olacaktır.

Yumurta haşlamak için size lazım olan minik bir sos tenceresi olabilir ya da bir büyük cezve ile haşlayabilirsiniz. Sonrasında gerekenler ise taze yumurtalarınız ve mümkünse temiz bir su. (Çeşme suyu kireçli olması sebebi ile yumurta üzerinde kötü etkisi olabilir)

Yumurta Haşlama Süreleri

Rafadan Yumurta: Cezvenize ya da küçük boy tencerenize yumurtalarınızı koyduktan sonra, suyunuz kaynamaya başladığında 3 dakika sonra yumurtalarınızı aldığınızda rafadan yumurtalarınızı almış olacaksınız. İşin püf noktası yumurtalarınızın daha fazla pişmemesi için yumurtalarınızı soğuk su bulunan bir kap içerisinde bekletmeniz olacaktır.

Kayısı Kıvam: Kayısı kıvamında yumurta seviyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi yaptıktan sonra, yani yumurtalarınız kaynamaya başladıktan 4-6 dakika sonra yumurtalarınızı aldığınızda kayısı kıvamını yakalamış olursunuz.

Katı Yumurta: Eğer yumurtanızı çok katı bir şekilde seviyorsanız bu sefer yumurtalarınız kaynamaya başladıktan 8-10 dakika sonra alırsanız katı kıvamında yumurtanızı almış olacaksınız.

Afiyet olsun…

A101 Yumurta Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Yumurta Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Yumurta Fiyatları