e
sv
masöz istanbul

A101 Yufka Fiyatları

4109 Okunma — 07 Ocak 2022 20:38
Hamur işlerinin baş tacı, onsuz hamur işi olmaz sanırım. Evet A101 Yufka Fiyatlarını sizler için araştırdık. Yufka ile yapılan en çok neyi seviyorsunuz?
A101 Yufka Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 Yufka Fiyatları hakkında A101 mağazaları reyonlarında yapmış olduğumuz araştırmaları sizlere sunmak istiyoruz. Mağazalarda şu an için satışa sunulan Nimet marka yufka bulunmaktadır. A101 market yufka fiyatına göre gayet kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz. Tabii ki kendi evinizde açmış olduğunuz gibi olmayabilir ancak A101 Yufka olarak satışa sunulan Nimet marka yufka da kötü sayılmaz. Hızlı ve pratik bir şekilde uygun fiyatlı yufka istiyorsanız A101 yufka tercih edebilirsiniz. Deneyip eğer kötü olan yanlarını görürseniz lütfen bizlere de yorum olarak belirtin, gerekirse birlikte firmaya bunu iletebiliriz.

Türk mutfağında sürekli olarak kullanılan hamur işlerinde kullanmış olduğumuz ürünlerden bir tanesidir. Özellikle börek konusunda iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Hamur işi kim sevmez ki değil mi? Türk mutfağımızda tatlı ve tuzlu hamur işi olarak tüketmiş olduğumuz baklava ve börek yapımında kullanılan bir üründür. Genellikle un, su ve yağ ile oklava ya da merdane ile açılmaktadır. Peki A101 mağazalarında satışa sunulan yufka ne kadar iyi? Dilerseniz A101 Yufka Fiyatları ile sizleri baş başa bırakalım.

A101 Yufka Fiyatları
A101 Yufka Fiyatları / Yufka açma işlemi

YUFKA FİYATLARI

A101 Yufka Fiyatları 2022

 • Nimet Yufka 1Kg 16,25 ₺
 • Nimet Yufka 500gr 8,95 ₺
 • Nimet Baklavalık Yufka 13,95 ₺
 • Nimet Yufka Üçgen 360gr 7,50 ₺
 • Nimet Yufka Su Böreklik 700gr 15,00 ₺
A101 Yufka Fiyatları
A101 Yufka Fiyatları / Fıstıklı Baklava

A101 Yufka Fiyatı Nedir?

A101 Yufka Fiyatı 2022 yılında mağazalarda 1Kg Yufka Fiyatı 16,25 ₺ olarak satışa sunulmaktadır. A101 Güncel Fiyat olarak en güncel yufka fiyatı 500gr ise 8,95 ₺ olarak satışa sunulmaktadır.

Sizlere vermiş olduğumuz fiyatlar güncel olarak sizlere mağaza reyonlarından alınarak verilmektedir. A101 Yufka için yapmış olduğumuz araştırma da A101 Online Sipariş olarak yufka fiyatı bulunmadığını söyleyebiliriz. Ancak A101 Kapıda uygulaması üzerinde satışı mevcuttur.

Fiyat araştırmasını gerçekleştiren diğer siteler gibi sağdan soldan içerik çalarak değil bire bir olarak sizler için market fiyatlarını direkt reyonlarda araştırarak sizlere bilgileri sunmaktayız. Bunu dikkate alırsanız seviniriz.

A101 Yufka Fiyatları
A101 Yufka Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Yufka Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Yufka Fiyatları