e
sv
masöz istanbul

A101 Yoğurt Fiyatları

606 Okunma — 14 Ağustos 2021 09:30
avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemizde her ürünün fiyatı değiştiği gibi A101 Yoğurt fiyatlarının da değişmesi muhtemeldir. Bunun için fiyatların güncel hali için reyonları ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bizim ziyaret etmiş olduğumuz dönem içerisindeki fiyatlar aşağıdaki gibi listeledik. Süt ürünlerine ülkemizde sürekli olarak zaman gelmektedir.

Yoğurt biliyorsunuz ki besin değeri yüksek ve laktik asit ile elde edilen bir fermente sür ürünüdür. Yoğurt Türkçe kökenli bir isimdir. Yuğurt isminden yoğurt olarak evirilmiştir. Yoğurt çok eski ve ne zaman üretilmiş olduğu tarih olarak bilinmemektedir. Sadece Wiki bilgisi olarak MÖ 5000 ve 4000’lü yıllar içerisinde Mezopotamya topraklarında yapıldığı bilinmektedir. Antik Hint döneminde ise tanrıların yemeği yoğurt ve baldan oluşan karışım olarak adlandırılmıştır.

A101 Yoğurt Fiyatları
A101 Yoğurt Fiyatları / Taze mayalanmış yoğurt

A101 Yoğurt Fiyatları

 • A101 Birşah 500 gr yoğurt fiyatı 2.95 TL.
 • A101 2 kg Birşah yoğurt fiyatı 9.75 TL
 • A101 Birşah 3 kg yoğurt fiyatı 13.95 TL

A101 Yoğurt fiyatları adlı makalemizi hazırlarken sizlere direkt olarak reyon fiyatları üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Elimizde görseller olmasına rağmen makale içeriği tamamen kaliteli ve düzgün olması sebebi ile fotoğraflar özel olarak seçilerek sizlere sunulmuştur. A101

A101 Yoğurt Fiyatları / Meyveli yoğurt
A101 Yoğurt Fiyatları
A101 Yoğurt Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Yoğurt Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Yoğurt Fiyatları