e
sv
masöz istanbul

A101 Tereyağı Fiyatları

703 Okunma — 19 Aralık 2021 12:14
A101 Tereyağı Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 mağazalarında satışa sunulan A101 Tereyağı Fiyatları hakkında yalın gerekli bilgilendirmeleri yapacağımız makalemize hoş geldiniz. Market Fiyatları olarak tüm fiyatları doğru ve yalın bir biçimde araştırarak sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Sağlıklı beslenmenin bir yolu olan tereyağı sürekli olarak kullanmamız gereken süt ürünlerinden bir tanesidir. Marketlerde bulunan fiyatlarda sürekli olarak reyon görevlileri tarafından fiyatlandırma çalışması yapıldığını görebilirsiniz. Bunun tek sebebi ülkemizde bulunan şu an ekonomik saldırı ve yanlış politikalar olduğunu söyleyebiliriz.

Süt yağıdan üretilen tereyağını yemeklerinizde ya da hamur işlerinizde sürekli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü sağlıklı bir besin değerinin olduğunu söyleyebiliriz. İlk tereyağının ne zaman üretildiği tarih olarak tam olarak bilinmemektedir. Tahminler üzerine gidecek olursak eski milattan 3000 yıl önce Sümerliler zamanında mozaikler üzerinde resmedildiği görülmektedir. Ancak bu mozaiklerde hayvansal ürünlerden yapılan ayran mı yoksa tereyağı mı tam olarak bilinmemektedir. Yakın tarihe bakıldığında Akdeniz bölgesinde başlayan tereyağı genellikle kozmetik ve ilaç yapımı sırasında kullanılmakta olduğunu görebilirsiniz. En yakın tarihe bile baksak kozmetik ürünlerde çokça kullanılan bir üründür. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan A101 Tereyağı Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmaları size sunalım. Keyifli okumalar dileriz.

İlgili İçerik: A101 Tereyağı Fiyatları

A101 Tereyağı Fiyatları
A101 Tereyağı Fiyatları / Paket Tereyağı

A101 Tereyağı Fiyatları

 • A101 Karlıdağ Tereyağı Tuzlu 950gr Fiyatı 99,00 ₺
 • A101 Vera Tereyağ Aromalı Bitkisel Margarin 950gr Fiyatı 24,90 ₺
 • A101 Torku Tereyağı 1 Kg Fiyatı 57,95 ₺
A101 Tereyağı Fiyatları
A101 Tereyağı Fiyatları / Tereyağı ve Ekmek
A101 Tereyağı Fiyatları
A101 Tereyağı Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Tereyağı Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Tereyağı Fiyatları