e
sv
masöz istanbul

A101 Tahin Pekmez Fiyatları

3980 Okunma — 01 Eylül 2021 19:48
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 tahin pekmez fiyatları

Özellikle kış ayları geldiğinde tüketilen bu muazzam besin için değerlendirme yazısı yayınladık. Mevsimine göre kullanmak elbette doğru olmayacaktır ancak içinizi ısıtacak, güç ve enerji verecek bir üründür. Bu konumuzda yer alacak bilgiler A101 tahin pekmez fiyatları ve a101’de satılan tahin pekmez markaları, a101 tahin pekmez ne kadar aramalarına yanıt olacaktır.

A101’de satılan tahin pekmez fiyatı ortalama 15,90 TL’dir. Gramaja ve ikili paketlere göre fiyat değişimi gözlemlenebilir.

B1, B2, B3 pekmez içerisinde bulunan vitaminlerdir. Doğal olması halinde günlük şeker miktarını karşılar. Tabi vücudunuza minimum düzeyde şeker almanız daha iyi olacaktır. Bağışıklık sistemini güçlendiren, beden olarak iş yaptığınız oluyorsa efor sarf ederken enerji depolamasını kuvvetlendiren tahin pekmez yenilebilir. Görselde görüldüğü üzere a101’de hun markası ile satılan 2’si 1 arada tahin pekmez kullanım ve yeme kolaylığı sağlamaktadır. (Kaynak: A101)

A101 Tahin Pekmez Fiyatları
A101 Tahin Pekmez Fiyatları / Tahin

A101 tahin pekmez

 • Hun Tahin & Pekmez 2’li Paket 1250 G 23,95 TL
 • Hun Tahin 600 G 15,90 TL

Not : Hun tahin pekmez sadece a101 raflarında satılmaktadır. Ürün ile ilgili geri bildirimleri a101’e yapabilirsiniz. Aldın aldın veya kampanya olması halinde etiket fiyatından daha uyguna alım yapılabilir. Fırsat ürünlerini sıkça sitemizden takip edebilirsiniz.

A101 Tahin Pekmez Fiyatları / Tahin ve Pekmez
A101 Tahin Pekmez Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Tahin Pekmez Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Tahin Pekmez Fiyatları