e
sv
masöz istanbul

A101 Su Fiyatları 2021

6409 Okunma — 24 Temmuz 2021 11:18
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Türkiye’nin marketlerini tek tek dolaşırken market fiyatlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlere A101 Su Fiyatları ne kadar? sorusuna yanıt bulacağız. Yanıt ararken sunmuş olduğumuz fiyatlar sizlere A101 marketler zincirlerinden bir şubesinden reyon üzerinde bulunan fiyatları doğru bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız. Market fiyatlarını doğru ve profesyonel bir şekilde almak istiyorsanız sitemizi sürekli olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir insanın ya da canlının en temel ihtiyacı olan içecek sudur. Günümüz şartlarına bakıldığında su fiyatlarının bile yükselmiş olduğu bu dönem içerisinde marketlerde bulunan fiyatları araştırarak almak mantıklı bir hareket olacaktır. A101 Su Fiyatlarını araştırırken sizler sadece bir tık ötenizde olan sitemizden doğru analiz yapılmış fiyatlar ile karşı karşıya olacaksınız.

A101 Su Fiyatları
A101 Su Fiyatları / Temel ihtiyaç içeceği su

A101 Su Fiyatları / Reyonlardan güncel fiyat

 • Hamidiye Su 1,5lt 1,25 TL
 • Hamidiye Su 1,5lt x 6 Adet 7,50 TL yerine 6,50 TL
 • Hamidiye Su 1,5lt x 12 Adet 15,00 TL yerine 12,95 TL
 • Hayat Su 1,5lt 2,50 TL
 • Hayat Su 1,5lt x 6 Adet 15,00 TL yerine 10,95 TL
 • Hayat Su 0,5lt 0,75 TL
 • Hayat Su 0,5lt x 12 Adet 9,00 TL yerine 7,95 TL
 • Hayat Su 0,5lt x 24 Adet 18,00 TL yerine 13,95 TL

A101 Su Fiyatları A101 marketler zincirine ait olan bir şubenin reyonlarından alınarak sizlere sunulmuştur.

A101 Su Fiyatları / Su Hayattır…

Su Nedir?

Bilindiği üzere su dünya üzerinde tüm canlıların yaşaması ve hayat bulması için vazgeçilmez olan bir bileşiktir. Su tamamen kokusuz ve renksizdir. Doğa üzerinde su katı, sıvı ve gaz halinde görülebilir. Kimya üzerinde ise formülü H2O olarak bilinmektedir, yani bu nedir diye soracak olursanız bilmeyenler için 2 Hidrojen ve 1 Oksijenden oluşan bir kimyasaldır.

A101 Su Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Su Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Su Fiyatları 2021