e
sv
masöz istanbul

A101 Sosis Fiyatları

2342 Okunma — 08 Ocak 2022 14:27
A101 Sosis Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Market Fiyatları olarak A101 Sosis Fiyatları araştırmamızı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdik ve sizlere doğru bir biçimde aktarmak istiyoruz. A101 Sosis olarak birçok markanın satışını gerçekleştirmektedir. Bunlar Banvit Sosis, Beşler Sosis, Erpiliç Sosis, Torku ve Pınar Sosis olarak ünlü markalarında bulunduğu yelpazeye sahip olduğunu söyleyebiliriz. A101 market sosis ya da farklı marketlerden ürününüzü alırken bence dikkat etmeniz gereken dana sosis almaya özen gösterin. Çünkü dana sosis daha lezzetli ve daha sağlıklı olmaktadır. A101 Sosis alımınızı dilerseniz A101 Kapıda uygulaması üzerinden dilerseniz de A101 Online Sipariş üzerinden vererek kapınıza kadar teslim olarak alabilirsiniz.

Sosis, biliyorsunuz ki içeriğinde hayvan eti ile baharatlar ile tatlandırılarak hayvan bağırsağı içinde yarı olarak pişirilen bir gıda maddesidir. Pek sağlıklı bir yiyecek olmasa da pratik olarak tüketimi kolay olması sebebi ile tercih ettiğimiz bir fast food yiyeceğidir. Marketlerde çiğ olarak satılan sosisleri dilerseniz kızartma olarak dilerseniz de ızgara olarak tüketebilirsiniz. Ancak ben sosisi domates salçalı ve sarımsak ile yapmış olduğum sos ile pişirmeyi tercih ediyorum. Birkaç pişirme tekniği mevcuttur, eğer bu teknikleri doğru bir şekilde uygularsanız tüketimi daha sağlıklı olacaktır. İsterseniz lafı çok fazla uzatmadan A101 Sosis Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz fiyat araştırmasını sizlere sunalım.

A101 Sosis Fiyatları
A101 Sosis Fiyatları / Yeni yapılmış dana sosis

GÜNCEL SOSİS FİYATLARI

A101 Sosis Fiyatları 2022

 • Banvit Piliç Sosis Jumbo 330gr 12,90 ₺ (Tütsülenmiş Piliç Jumbo Sosis)
 • Beşler Piliç Kokteyl Sosis 280gr 15,90 ₺
 • Erpiliç Piliç Kokteyl Sosis 700gr 16,45 ₺
 • Torku Dana Kokteyl Sosis 300gr 18,75 ₺
 • Pınar Sosis Hindi Kokteyl 240gr 10,95 ₺
 • Pınar Lezzet Keyfi Dana Uzun Sosis 210gr 12,95 ₺
A101 Sosis Fiyatları
A101 Sosis Fiyatları / Taze pişirilmiş dana sosis

A101 Sosis Fiyatı nedir?

A101 marketler zincirlerinde online ve mağazalarda olmak üzere A101 Sosis Fiyatı 330gr 12,90 ₺‘dir. Pınar marka A101 Sosis Fiyatı ise 240gr 10,95 ₺ olarak satışa sunulmaktadır.

A101 Sosis Fiyatları
A101 Sosis Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Sosis Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Sosis Fiyatları