e
sv
masöz istanbul

A101 Şeker Fiyatları

1738 Okunma — 25 Ağustos 2021 21:08
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ülkemiz ekonomisinden nasibi alan bir ürünlerden bir tanesi şekerdir. Buna istinaden A101 Şeker Fiyatlarını sizler için inceledik. Bu incelememizde A101 marketler zincirlerinde satışa sunulan Petek, Aras ve Torku Şeker fiyatlarını sunacağız. Ülkemizin ekonomisi biliyorsunuz ki enflasyona göre fiyatlarda yükselmeler oluyor bunların başında sürekli olarak zam gelen şeker mevcut.

Düne kadar aslında ülkemizde birçok şeker fabrikası varken bu zamanla git gide tüm fabrikalar kapanmaya başladı. Hatırlarsınız bundan çok olmamış 1-2 sene önce şeker fabrikalarının kapatılması hakkında birçok haber yayımlanmıştı. Bilmeyenler için söyleyelim şeker pancarından şeker üretmek o kadar kolay bir işlem değildir, hele ki o şeker pancarını üreten çiftçi için çok zorlu şartlar altında üretmektedirler. Bunun için şekerin önemini anlamak gerekiyor. Lafı çok fazla uzatmadan asıl konumuz olan A101 Şeker Fiyatları araştırmamıza geçelim.

A101 Şeker Fiyatları
A101 Şeker Fiyatları / Küp Şeker

A101 Şeker Fiyatları 2021 Güncel Fiyatlar

 • Petek Toz Şeker 5 Kg 26,50 TL
 • Petek Küp Şeker 1 Kg 6,25 TL
 • Aras Küp Şeker 1 Kg 7,45 TL
 • Torku Toz Şeker 3 Kg 21,25 TL 17,50 TL
 • Aras Toz Şeker 1 Kg 7,25 TL
 • Gül Aras Toz Şeker 5 Kg 33,75 TL
 • Petek Toz Şeker 2 Kg 11,25 TL
A101 Şeker Fiyatları / Toz şeker ve küp şeker
Migros Frambuaz
A101 Şeker Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Şeker Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Şeker Fiyatları