e
sv
masöz istanbul

A101 Patates Fiyatları

1080 Okunma — 06 Ocak 2022 21:01
A101 Patates Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 Patates Fiyatları hakkında gerekli araştırmalarınızı yaparken sitemize denk geldiniz, o zaman bizden sizlere kocaman bir hoş geldiniz diyelim. Patates biliyorsunuz ki patlıcangiller ailesinin bir üyesidir. Bir bitki olmasına rağmen toprak altında yetişen yumruları yenmektedir. A101 Patates hem evinizin hesabına katıda bulunacak hem de A101 marketler zincirine ait meyve ve sebzelerin taze olduğunu belirtebiliriz. Yani böylelikle hem taze hem de ucuza yemiş olacaksınız. Türk mutfağının ve evlerimizin en çok kullanılan ve sevilerek tüketilen sebzelerin başında patates gelmektedir. Bazı yemekler vardır ki her türlü yemeğe gidecek bir sebze olduğunu söyleyebiliriz. Taze Patates, Tatlı Patates ve Dondurulmuş Ürün olarak A101 marketlerinde satışa sunulmaktadır.

Çocukların çok sevmiş olduğu kızarmış patates bizlerin de severek tüketmiş olduğu bir besindir. Peki kızarmış patates ne kadar sağlıklı? Bunu hiçbir zaman düşünmeden yiyebilirim. Çocukluğumdan beri kızarmış patates yerim bu zamana kadar olmadıysa bundan sonra olmaz diyebilirim. Çünkü vazgeçilmez bir besindir benim için. Aksini iddia eden olursa lütfen yorumlarda belirtsin. Filizlenmiş patates gördüğünüzde ne yapıyorsunuz merak ediyorum. Eğer bir bilginiz varsa lütfen onun içinde bizlere yorum olarak geri dönüş sağlayabilirsiniz. A101 Patates Fiyatları hakkında yapmış olduğumuz araştırmalara geçelim isterseniz. A101 Patates her zaman güvenle tüketeceğiniz taze bir besindir. Mağazalarda gördüğüm kadarı ile taze ürünler sergilenmektedir.

A101 Patates Fiyatları
A101 Patates Fiyatları / Kızarmış Patates

A101 Patates Fiyatları

A101 mağazalarında A101 Patates Fiyatı 1Kg 5,50 TL olarak satışa sunulmaktadır. A101 Patates Fiyatı 2022 yılında 1 Kg olarak raflarda taze olarak 5,50 ₺ olarak satışa sunulmaktadır.

A101 Tatlı Papates Fiyatı ise 450 gr paket olarak 11,45 TL üzerinden satışa sunulmaktadır. A101 Tatlı Patates 2022 yılında paket olarak 450 gr 11,45 TL‘dir.

A101 Patates Fiyatları
A101 Patates Fiyatları / Elma Dilim Patates ve Sos

Güncel olarak A101 Patates Fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmemizi sizlere doğru bir biçimde aktardır. Eğer farklı bir ürünün fiyatını merak ediyorsanız lütfen bizlere herhangi bir konu üzerinden araştırmamızı hangi ürün üzerinde yapacağımızı belirtirseniz ona göre gerekli araştırmamızı yaparak sizlere sunabiliriz.

A101 Patates Fiyatları
A101 Patates Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Patates Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Patates Fiyatları