e
sv
masöz istanbul

A101 Pasta Fiyatları

3252 Okunma — 16 Ağustos 2021 17:30
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 mağazalarında dolaşmanıza gerek kalmadan A101 Pasta Fiyatlarını bu makalemizde bulacaksınız. Sadece parmaklarınızın ucunda, bir dokunuş ile A101 Pasta Fiyatlarını öğrenmiş olacaksınız. Söz konusu fiyatları sizlere mağaza reyonlarından sıcak sıcak alıp sizlere sunuyoruz.

A101 evlerimize lezzet dağıtmaya devam ediyor. Türkiye genelinde her geçen gün bir mağaza açıp ve bunun üzerine bizlere kaliteli mallar sunmayı nasıl başarıyorlar açıkçası anlamak güç geliyor. Aslını söylemek gerekirse evet kaliteli mallar ile karşınıza çıkıyorlar, ancak bazı ürünlerde lezzet konusunda diğer yüksek fiyatlı tanıdık markaların tadını geçecek durumda oluyorlar. Bunun için bizlerde bu markaları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. A101 Pasta Fiyatlarına geçelim.

A101 Pasta Fiyatları
A101 Pasta Fiyatları / Renkli ve güzel çikolatalı bir pasta

A101 Pasta Fiyatları

A101 Pasta Fiyatları Pasta Keki Fiyatı Nimet Pasta Altı Kakaolu 280gr 3,95 TL olarak mağazalarda satışa sunulmaktadır.

 • Tadelle Sütlü Beyaz Bitter Çikolatalı Bar 6x40gr 16,90 TL
 • Beşüzzi Fıstık Bahçesi Pasta 22,95 TL
 • Özsüt Sefer Usta Maraş Usulü Sade 16,95 TL
 • Sezer Usta Özsüt Çikolatalı Pasta 650gr 19,90 TL
 • Beşüzzi Limonlu Kek 19,90 TL
 • A101 Mozaik Pasta Fiyatı- Rella Mozaik Pasta 750gr 16,95 TL
 • Kekspır Dondurulmuş Çikolatalı Sufle 2x100gr 7,45 TL
A101 Pasta Fiyatları / Pastacının pasta yapma anı

A101 Pasta Keki ile Yaş Pasta Tarifi

Yaş Pasta Malzemeleri

 • 1 adet A101 Pasta Keki Nimet Pasta Altı Kakaolu
 • Yarım çay bardağı süt (kekimizi ıslatmak için kullanacağız)
 • 1 paket toz olarak krem şanti
 • 1,5 çay bardağı süt (krem şanti yapmak için kullanacağız)
 • 1 tatlı kaşığı iri olarak çekilmiş fındık içi

Hazır Kek ile Yaş Pasta Yapılışı

Sütümüzü ocakta biraz ısıtalım tamamen ısıtmamıza gerek yok sadece hazır pasta kekimizi ıslatmak için kullanacağız.

Krem şanti için ayırmış olduğumuz sütü ısıtmadan soğuk olarak toz krem şantimiz ile güzelce çırptıktan sonra pasta kekimizin alt kısmı olan üst tabanına güzelce yarısını yayalım.

Krem şanti üzerine çileklerimizi dilimledikten sonra diğer ıslatmış olduğumuz hazır keki üzerine kapatalım.

Yarım kalan krem şanti ile pastamızı tamamen spatula yardımı ile kapatalım ve üzerine tekrar çileklerimizi dilimleyerek görüntü elde edebilirsiniz.

Pastamızın üzerine fındık içlerimizi serptikten sonra servise hazır hale gelmiştir.

Afiyet olsun. Kaynak

Söz konusu yazıyı almış olduğumuz kaynak bizlere ait bir site olup diğer kardeş sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Bizim için var olan bu her iki site sizlere daha iyi hizmet etmek adına kurulmuş ve faaliyetlerine devam etmektedir. Bunun için her iki siteyi de gönül rahatlığı ile gezebilirsiniz.

Buna bağlı olarak her iki sitenin yazılarını birebir sizlere ben aktarmış oluyorum. Bu yazıları yazarken diğer yazılarımızda belirtmiş olduğumuz üzere fiyatlar direkt olarak internet üzerinden değil sadece ve sadece marketlerin reyonlarından almış olduğumuz fiyatları sizlere sağlıklı olarak sunmaya çalışıyoruz. Yani doğru anlatmak gerekirse emek veriyor ve emeğimizin karşılığını almaya çalışıyoruz.

A101 Pasta Fiyatları
A101 Pasta Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Pasta Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Pasta Fiyatları