e
sv
masöz istanbul

A101 Kokoreç Fiyatları

1212 Okunma — 15 Ağustos 2021 18:30
Kokoreç ülkemizde en fazla tüketilen sakatat türü olduğunu tahmin etmek zor olmamalı. Sahil kenarında ya da parkta ülkemizin her bir köşesinde farklı farklı kokoreç dükkanları görebilirsiniz. A101 marketlerinde bulunan kokoreçlerde fena sayılmazlar, sizler için inceledik ve fiyatlarını sunduk.
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Makalemizi okurken bir yandan karnınızın acıktığını hissedecek ve A101 Kokoreç Fiyatlarını incelemiş olacaksınız. Türkiye sokaklarında sanırım en fazla tüketilen sokak yemeklerinden bir tanesi kokoreçtir. Özellikle kokoreç yemek için farklı illerden kilometrelerce seyahat edenleri duyabilirsiniz.

Daha önce Şampiyon Kokoreç yemeyen dostlarımız varsa bir gün elbet denemelerini tavsiye ederiz. Ekmek arası kokoreç yememiş insanlar, tadını aldıktan sonra yüksek ihtimalle üzerine bir çeyrek ekmek daha yiyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Sokak lezzetlerini evlerinize kadar getiren A101 marketler zincirinin dolaplarında bulunan Şampiyon Kokoreç tarafından üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Dilerseniz marketlerden alarak evde kendinize kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

A101 Kokoreç Fiyatları
A101 Kokoreç Fiyatları / Kokoreç ve Baharatlar

A101 Kokoreç Fiyatları

A101 Kokoreç Fiyatları 2021 yılında 7,95 TL olarak satışa sunulmaktadır. Şampiyon Kokoreç Fiyatları A101 zincir marketlerin A101 Şampiyon 250 gr dondurulmuş kuzu kokoreç ise 7,95 TL satış fiyatı bulunmaktadır. Kaynak: A101

A101 Kokoreç Fiyatları / Kokoreç tezgahında kesilen kokoreç
A101 Kokoreç Fiyatları
A101 Kokoreç Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Kokoreç Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Kokoreç Fiyatları