e
sv
masöz istanbul

A101 Kapıda Uygulaması İncelemesi

13114 Okunma — 15 Temmuz 2021 21:08
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 markete ait olan iOS ve Android cihazlarda A101 kapıda uygulaması ile tüm siparişleriniz kapınıza kadar gelecek. Böylelikle uygulama ile artık alışveriş daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bu yeni hizmet ile A101 Kapıda Uygulaması ile alışveriş listenizi direkt olarak uygulama üzerinden yapabilecek ve daha kolay erişilebilir duruma gelecektir. Uygulamanın kolay kullanımından sizlere bahsedeceğiz, makalemizi okuduktan sonra gönül rahatlığı ile kapınıza kadar alışveriş ayrıcalığını kullanmış olacaksınız.

Koronavirüs döneminde gelen uygulama ile birlikte market müşterileri artık daha mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta sokağa çıkma dönemi içerisindeyken tüm market alışverişinizi evinizin kapısına kadar getiriyorlar, bundan daha iyisi ne olabilir ki acaba? Sadece bir parmağınızın ucunda olan uygulama ile alışverişleriniz size hızlı bir şekilde ulaştırılacak. Kelimeleri lakin fazla uzatmadan içeriğimize geçmek istiyoruz. Kaynak A101

A101 Kapıda Uygulaması
A101 Kapıda Uygulamasına ait araçlar ve şoförleri

A101 Kapıda Uygulaması Kullanımı

İlk öncelikle iOS için App Store ayrıca Android için ise Play Store mağazalarından “A101 Kapıda” olarak aratalım. Ben örnek olarak Android kullanıcı olduğumdan dolayı Play Store üzerinden adımları anlatacağım.

İlk adımda Play Store üzerinde bulmuş olduğum A101 Kapıda uygulamasını kırmızı ok ile belirtmiş olduğum Yükle butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında uygulamayı indirdiğimizde karşımıza yukarıda ki gibi bir görsel karşılıyor ancak burada Giriş Yap / Üye Ol butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra görüldüğü gibi karşınıza en alt kısımda Üye Ol butonuna tıklıyoruz.

Burada bulunan üyelik için belirtilmiş olan Ad, Soyadı, mail adresi gibi özetle tüm bilgileri doldurarak Üye Ol butonuna tıklıyoruz.

Size bu ekranda doğrulama kodu için telefonunuza kod gönderecek böylelikle üyeliğinizi telefonunuz ile doğrulamış olacaksınız.

A101 Kapıda Uygulamasında Adres Nasıl Eklenir?

Uygulama içi adres ekleme aşağıda belirtilen görseller çerçevesinde gerekli tüm detayları bulabilirsiniz.

Yukarıda bulunan görsel içerisinde kırmızı ok ile işaretlemiş olduğumuz Adres Oluştur butonuna tıklıyoruz. Görüldüğü gibi karşınıza Yeni Adres Ekle butonu çıkacak ona da tıkladıktan sonra aşağıda sunmuş olduğumuz gibi görsel gelecek.

Burada bulunan açıkça söylemek gerekirse tüm adres bilgilerinizi girmelisiniz. En üstte adresinizin ne olduğu konusunda açıklama yapmanız gerekecek örnek olarak Ev Adresi olarak yazabilirsiniz, sonrasında altta bulunan bilgileri doldurduktan sonra Kaydet butonuna tıklayın. Böylelikle uygulama üzerinde tüm girişleri yapmış olacaksınız.

Bundan sonra A101 Kapıda uygulamasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hayırlı alışverişler…

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. Daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Kapıda Uygulaması İncelemesi