e
sv
masöz istanbul

A101 Dondurma Fiyat, A101 Dondurma Çeşitleri

1067 Okunma — 23 Ekim 2021 16:57
A101 Dondurma Fiyat
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yaz aylarının vazgeçilmezi olarak görülen A101 Dondurma Fiyatları hakkında araştırmamızı yaptık ve sizlere dondurma fiyatları hakkında gerekli bilgileri sunacağız. Aslında sadece yaz aylarının vazgeçilmezi değil kış aylarında da dondurma yenebilir. Ancak fazla abartmadan nefsimizi köreltebiliriz diye düşünüyorum. Hatta bir aralar reklam vardı değil mi? Orada tam olarak ne diyordu “Kim demiş kışın dondurma yenmez diye.” eğer bulmak isterseniz kesin YouTube üzerinde mevcuttur. Ben bulursam size aşağıya bırakacağım. 🙂

Dondurma her yaştan insanın sevdiği bir üründür. İçeriğinde bulunan süt ile sağlıklı olduğu düşünülür. Ancak dediğimiz gibi her şeyin fazlası zarar, çok fazla dondurma yenirse soğuk algınlığı hastalığı olan boğazlarımızı şişirebilir. Özellikle çocuklar için söylüyorum ki çok fazla dondurma yemesinler. Biz bireyler olarak dikkat etmemiz gerekiyor. Dondurma yemek sağlıklıdır, onun için çocuklarımıza dondurma yedirebiliriz. Ancak sağlıklı olduğuna dikkat etmemiz gerekiyor. İsterseniz lafı çok fazla uzatmadan direkt olarak A101 Dondurma Fiyatları hakkında bilgileri paylaşalım.

A101 Dondurma Fiyatı / Çok güzel görünen dondurmalar

A101 Dondurma Fiyatları 2021 Güncel Fiyat Listesi

 • Algida Dondurma Gökkuşağı Fiyatı 1,00 TL
 • Algida Dondurma Sade 500 ml Maraş Usulü Dondurma Fiyatı 14,50 TL
 • Algida Dondurma Maraş Mandıra Fiyatı 500 ml 19,50 TL
 • Algida Dondurma Maraş Cup Fiyatı 105 ml 3,50 TL
 • Algida Dondurma Maraş Kornet Fiyatı 120 ml 6,00 TL
 • Algida Dondurma Maraş Sade Fiyatı 500 ml 14,50 TL
 • Algida Dondurma Carte Dor Maraş Kesme Dondurma Fiyatı 650 ml 21,00 TL
 • Algida Dondurma Carte d’Or Selection Çikolata Karnavalı Dondurma Fiyatı 19,50 TL
 • Algida Dondurma Carte d’Or Selection Meyve Şöleni Dondurma Fiyatı 19,50 TL
 • Algida Dondurma Carte d’Or Bitter/Kaymak/Fıstık Dondurma Fiyatı 18,50 TL

Yukarıda başlıkta bahsetmiş olduğum Algida Dondurmanın reklamını sizlere sunuyorum. Kim demiş kışın dondurma yenmez diye.

A101 Un Fiyatları
A101 Dondurma Fiyatı

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Dondurma Fiyatı hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Dondurma Fiyat, A101 Dondurma Çeşitleri