e
sv
masöz istanbul

A101 Çiğköfte Fiyatları

1049 Okunma — 19 Aralık 2021 11:29
A101 Çiğköfte Fiyatları
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hazır yemek ürünlerinden A101 Çiğköfte Fiyatları hakkında bilgilendirme yapmak için sizlerleyiz. Çiğköfte geleneksel olarak bilenen yiyeceklerimizden bir tanesidir. İçeriğinde bulgur, isot, salça, soğan, maydanoz ve çeşitli baharatlar ile yoğurularak yapılan bir ısıl işlem görmeden hazırlanan bir yiyecektir. Tercihe göre içerisine bu malzemelerin dışında kıyılmış et konmaktadır. Adıyaman ve Şanlıurfa yöresine ait bir hazır yiyecektir. Bazı yörelerde de çiğköfte bulunmaktadır, bu bölgelere göre yapım tarzı ve tadı değişmektedir. Adıyaman yöresine ait çiğköfte etsiz olarak hazırlanırken, Şanlıurfa bölgesinde ise kıyılmış etli olarak hazırlanmaktadır.

A101 mağazalarında Çokça markasına ait çiğköfte etsiz olarak satışa sunulmaktadır. Dürüm olarak satışa sunulan çiğköfte genellikle öğrenci arkadaşlarımızın öğlen saatlerinde A101 mağazalarından satın alınmaktadır. Yani genelde ne zaman öğlen saatlerinde A101 mağazalarına gitsem öğrenciler tarafından en fazla alınan ürünün çiğköfte olduğunu söyleyebilirim. Meze olarak kullanacağınız zaman ise 1Kg olarak reyonlarda satışa sunulmaktadır. A101 Çiğköfte Dürüm Fiyatı hakkında ve A101 Çiğköfte Fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmemizi yapalım istersiniz.

İlgili İçerik: A101 Çiğköfte Fiyatları

A101 Çiğköfte Fiyatları / Porsiyon Çiğköfte

A101 Çiğköfte Fiyatları

 • Çokça Çiğköfte Dürüm 260gr Fiyatı 5,25 TL
 • Çokça Çiğköfte Meze 1Kg Fiyatı 13,95 TL
A101 Çiğköfte Fiyatları / Çiğköfte ve Limon
A101 Çiğköfte Fiyatları
A101 Çiğköfte Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.


Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.


Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.


Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.


Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Çiğköfte Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Çiğköfte Fiyatları