e
sv
masöz istanbul

A101 Antifriz Fiyatları

1286 Okunma — 16 Ağustos 2021 12:00
Aracımızın kış aylarında vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan antifriz hakkında fiyat bilgilerine ve gerekli bilgilere ulaşacağınız yazımızı tamamen okumanızı tavsiye ederiz. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.
avatar

Ufuk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

A101 Antifriz Fiyatları güncel olarak değerlendirme altına aldığımız yazımız içeriğinde sizlere doğru bilgiler vermeye özen gösteriyoruz. Antifriz araçlarımızın kış aylarında lazım olan bir ürünüdür. Eğer aracınıza antifriz değişimi gerçekleştirmezseniz aracınızın çalışmasına engel olmuş olursunuz. Aracınızın kış aylarında sağlıklı olarak çalışmasını istiyorsanız antifriz değişimini her kışa girmeden önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Soğuk havalarda aracınızın sağlıklı olması ve güvenilir olması adına önlem almış olduğumuz bir katkı maddesi olan antifrizi kesinlikle her yıl olmak üzere kış ayları başlamadan değişimini gerçekleştirmeniz aracınızın motorunun sağlığı açısından önemlidir. Kış aylarında nasıl girmeden lastiklerinizi değiştiriyorsanız antifriz suyunu da bu şekilde değiştirmeniz motorunuzun soğutma suyunun donmamasına ve aracınızın sağlıklı olarak çalışmasını sağlayacaktır.

A101 Antifriz Fiyatları
A101 Antifriz Fiyatları / Araca antifriz suyu değişimi sağlarken.

A101 Antifriz Fiyatları

A101 Antifriz Fiyatları güncel listesi aşağıdaki gibidir.

 • Plenty Radyatör Antifrizi 3LT 22,95 TL’dir.
 • -21 Derece Cam Suyu 5L 11,95 TL
 • -30 derece Cam Suyu 5L 12,95 TL
A101 Antifriz Fiyatları / Antifriz ölçümü yapılırken.

Aracınıza antifriz nasıl eklenir?

Aracımızın radyatör suyuna antifriz eklemek hepimizin yapabileceği bir işlemdir. Araç üzerinde belirli parçalarının hangi bölgelerde yer aldığını biliyorsanız aşağı size sunmuş olduğumuz adımları takip ederek antifriz ekleme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

 • Öncelik olarak güvenliğinizi sağlamak adına aracınızın motorunun soğuk olduğuna emin olmalısınız.
 • Aracınızın ön kaputunu açtıktan sonra ızgaraya benzeyen radyatörü bulmalı ve daha sonra yedek su kapağı ile birlikte radyatör kapağını da açmalısınız. (Eğer radyatör sıcak ise lütfen zorlamayın)
 • Radyatörün alt kısmındaki tahliye kapağını açalım ki içeride eski olan suyu boşaltalım. (Boşalttıktan sonra kapağı sıkıca kapatınız)
 • A101 Antifrizi içeriye dökmeye başlayabilirsiniz.
 • Dökmüş olduğunuz A101 antifrizin üzerine karışım yapabilmek için biraz su ekleyebilirsiniz.
 • Radyatör bölümünün tamamen dolduğunu anladığınızda aracınızın motorunu çalıştırın. Aracınız çalışır durumdayken aracın başına geçelim ve çalışan motor sebebiyle radyatörde oluşabilecek su kayıplarını dengelemek için su eklemeye devam edelim.
 • Eklemiş olduğumuz suyun normal seviyelere geldiğini gördüğümüz an su ekleme işlemini sonlandıralım.
 • Radyatörümüzün kapağını kapatıp, antifriz ekleme işlemini tamamlamış olacağız.
A101 Antifriz Fiyatları / Motor sıcaklık göstergesi

Antifriz doldurma işlemimizi tamamlamak için sadece tahliye kapağı ve radyatör kapaklarının aracımızın hangi bölümünde olduğunu bilmemiz yeterli olacaktır. Ancak çoğu sürücüler farklı antifriz seçenekleri ile hangisini tercih etmesi gerektiği konusunda sorun yaşayabilirler. Bunu tamamen internet üzerinde araştırarak seçimini yapacağınız zaman antifrizin rengine ya da kokusuna göre değil, türe göre almanız tavsiye edilir. Organik, inorganik ve hibrit antifriz olarak adlandırılan antifriz çeşitleri, üretim malzemeleri ve kullanım alanları birbirinden farklı olduğundan seçiminizi bu kriterlere göre yapmanız aracınızın sağlığı açısından önemlidir.

Kolay gelsin, güzel sürüşler dileriz.

A101 Antifriz Fiyatları A101 marketler zinciri mağazalarından alınmış ve sizlere kadar ulaştırılmıştır.

A101 Antifriz Fiyatları
A101 Antifriz Fiyatları

Market Fiyatları net sizler için marketleri gezerek markette bulunan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. Bu platform içerisinde A101, Bim, Şok, Migros, Hakmar ve Onur Market vb. marketlerin aktüel ürünleri, kampanyalar ve indirimleri hakkında yalın olarak size aktarılması amacı ile hizmet etmektedir. Bahsi geçen marketler ile ilgili paylaşımlardan herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Sizlere sunulmuş olan bu içeriklerde bulunan A101 Aktüel Katalog, Bim Aktüel Katalog, ŞOK Aktüel Katalog ürünlerinde zaman içerisinde fiyat değişiklikleri yapılabilir, bunun için lütfen ilgili marketlerin mağazalarına giderek bire bir olarak fiyat teyidi yaparsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.

Marketlerden almış olduğunuz ürünün ambalajının rengini, açılmamış olduğunu ya da deforme olmadığını kesinlikle kontrol ederek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri reyon görevlilerine bildirerek reyondan kaldırmasını sağlayınız.

Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınızın olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyacınızdan fazla aldığınız ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı, yapmış olduğunuz alışveriş sırasında fazla ürün aldığınızda söz konusu ürünün evinizde tarihi geçtikten sonra israf olduğunu unutmayınız.

Tarafımızca paylaşılan içerikler siz değerli bizi takip edenlere daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır. A101 Antifriz Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almanız için Market Fiyatları sitemizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın. Hoşça kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

A101 Antifriz Fiyatları